Europos čempionate iškovojo 3 medalius

ranku lenkimas fTrys Šilutės rankų lenkikai atstovavo Lietuvos rinktinei Gdanske (Lenkija) vykusiame Europos XXII rankų lenkimo čempionate ir iškovojo medalių.

Į čempionatą atvyko 26 šalių komandos – 580 dalyviai. Lietuva atsiuntė 11 lenkikų rinktinę.

Senjorų 90 kg svorio kategorijoje kairės rankos lenkimo rungtyje I vietą iškovojo šilutiškis Aleksandras Pancerovas, dešinės rankos lenkimo rungtyje jis buvo penktas.

Eglė Vaitkutė suaugusiųjų grupėje (per 80 kg sv. kat.) tiek dešinės, tiek kairės rankų lenkimo rungtyse iškovojo aukso medalius.

Septyniolikmetė Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokinė bei Šilutės sporto mokyklos auklėtinė Inga Sudžiūtė medalių neparsivežė, bet neblogai pasirodė iki 70 kg svorio kategorijoje: VII vieta – dešinės rankos, V vieta – kairės rankos lenkimo rungtyse.

Lietuvos rinktinei dar vieną aukso medalį pelnė skuodiškė jaunė Indrė Laivytė, senjoras iš Druskininkų Vidas Mikelionis iškovojo 2 bronzos medalius. Kitiems mūsų sportininkams prizinių vietų iškovoti nepavyko.

Rankų lenkikų laukia labai svarbus Pasaulio rankų lenkimo sporto čempionatas, kuris vyks gruodžio pradžioje Brazilijoje. Pasak trenerio A.Pancerovo, yra stiprių sportininkų, kurie galėtų iškovoti Lietuvai medalių, bet ar tai įvyks, nežinia, nes vienam asmeniui ten nuvykti reikia maždaug 5000 litų.

Vis dėlto treneris nepraranda vilties gauti lėšų ir išsiųsti mūsų sportininkus į Pasaulio čempionatą.