Europos judėjimo savaitę bėgimo šventėje dalyvavo per 200 švėkšniškių

begimas sveksnaTurbūt sutiksite su nuomone, kad lengviau sėdėti prie šiuolaikinių telefoninių ar kompiuterinių stebuklų, negu išeiti pabėgioti. O žmonės bėgiojo nuo neatmenamų laikų. Pirmykščiai žmonės išsirinkdavo gyvūną ir paskui jį bėgdavo. Ir bėgdavo tol, kol grobis visiškai netekdavo jėgų.

Žmogus turėjo būti ištvermingesnis, kad išgyventų.

Mums irgi reikia pabėgioti 2 – 3 kartus per savaitę po pusvalandį, kad… išgyventume: kad stuburą supantys raumenys būtų stiprūs, kad užmirštume kasdienius stresus.

Švėkšniškiai tikrai bėgioja. Šilutės rajono mokyklų rudens kroso varžybose jų komanda buvo stipriausia.begimas sveksna 1
Be to, jau antrus metus Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai dalyvauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos organizuojamoje Europos judėjimo savaitėje.

Šiemet bėgime „Auksinis Švėkšnos ruduo“ dalyvavo daugiau kaip 200 mokinių. Berniukai ir mergaitės įveikė skirtingas (nuo 300 m iki 1500 m) distancijas suskirstyti į 6 amžiaus grupes.

Kadangi ištvermė – skirtinga, vieni varžėsi dėl prizų ir medalių, kiti dėl sportinio azarto bėgo distanciją.

Nugalėtojus apdovanojo Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis. Puikiai dirbo teisėjų brigada. Visiems, dalyvavusiems projekte, buvo įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto diplomai.