Evaldas Petrauskas nusprendė baigti boksininko karjerą

 

161104300-12232c62-a9ac-4f75-ab8e-07c8a5b01e89Boksininkas Evaldas Petrauskas kabina pirštines ant vinies. Trečiadienį apie karjeros pabaigą paskelbė olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, o ketvirtadienio vakarą apie tai paskelbė ir kitas olimpietis E.Petrauskas. Tiesa, dėl visai kitų priežasčių.

„Mano mintis baigti karjerą brendo anksčiau nei Rūtai Meilutytei. Ilgai laukiau, kad situacija pasikeis, bet niekas nesikeičia – tenka baigti karjerą“, – 15min.lt ketvirtadienį sakė E.Petrauskas. 15min.lt žunraliso Kęsto Rimkaus žiniomis, sportininkas nusprendė baigti karjerą dėl to, nes nebegauna stipendijos ir finansavimo profesionaliai treniruotis.

Pernai lapkritį Alytaus apylinkės teismas garsų šalies boksininką pripažino kaltu sumušus neįgalų vyrą 2017 metų vasario 28 dieną Alytuje, prie Dailidės ežero. Dėl šių priežasčių bokso federacija nutraukė paramą E.Petrauskui.

„Aš net neturiu žodžių. Teismas tiki keturis kartus už sukčiavimą kaltinta moterimi ir jos sugalvota pasipelnymo schema, o mano argumentai ir įrodymai netinkami“, – praėjusių metų lapkričio mėnesį bendraudamas su lrytas.lt boksininkas stebėjosi Alytaus teismo nutartimi.

E.Petrauskas sporto padangėje sužibo dar 2010 metais, kuomet jaunimo olimpinėse žaidynėse Singapūre iškovojo aukso medalį. Vos po 2 metų sportininkas Lietuvai pelnė bronzos medalį Londono olimpinėse žaidynėse.

lrytas.lt inf.