F.Bajoraičio bibliotekai – 11 949 litai

bibliotekos vasaros kiemelisKultūros ministerijos Lietuvių literatūros sklaidos projektų ekspertai skyrė 11 949 Lt finansavimą Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos tarptautiniam projektui „Trys keliaujančios knygų mugės „Lietuviško žodžio akiračiai“ (vadovė Dalia Užpelkienė).

Dvi šilutiškių bibliotekininkų grupės pagal partnerystės sutartis su Kaliningrado sritine (Rusija) Artašato municipaliteto viešąja bei Armėnijos nacionaline bibliotekomis išveš eksponuoti ir virtualiai pristatys Vakarų Lietuvos ir Šilutės autorių išleistų knygų rinkinius, surengs keliaujančias knygų muges su jose veikiančiomis ekspozicijomis: „Šilutė. Dvidešimtmečio knyga ir knygininkai“, „Nuo Maironio link lietuvybės“ (Kaliningradas), „Kristijonas Donelaitis: laikmečio ir dabarties liudytojai“ (Tolminkiemyje, dab. Čistyje Prudy), „Bičiulystė: Lietuvos – Armėnijos autorių verstinė knyga“ ir „Rašytojai – Lietuvos nacionalinės premijos laureatai“ (Artašate, Armėnija).

Šilutiškiai taip pat dalyvaus ir ves edukacinius – lavinamuosius renginius kolegoms Artašato bibliotekininkams ir informacijos specialistams tradicinių bei moderniųjų bibliotekinių paslaugų teikimo ir bibliotekos įvaizdžio formavimo temomis.