Fasadų plokštės: atnaujinkime namo išorę praktiškai ir estetiškai

 

house-facade-882533 960_720Mūsų namų išorinį vaizdą mato visi – ir kaimynai, ir praeiviai, ir svečiai. Todėl nenuostabu, jog kiekvienas stengiamės neapsileisti ir laikas nuo laiko atnaujinti savo namo fasadą. Tuomet iškyla aibė klausimų: kokios fasado plokštės pačios patvariausios, ekonomiškiausios ir draugiškiausios mūsų piniginei. O ir estetinis vaizdas be galo svarbus, nes išorinį rūbą mūsų namai dėvės ne vienerius metus. Tuomet į  pagalbą tenka pasitelkti šios srities žinovus.

Namo fasadas – tai tarsi ten gyvenančių  žmonių grožio ir estetikos suvokimo atspindys. Patraukli, išskirtinė architektūra iš karto patraukia akį. Originali namo fasado apdaila suteikia galimybę tapti išskirtinių namų šeimininkais. Ne ką mažiau svarbūs ir praktiški bei ekonomiški sprendimai. Anot fasado apdailos priemonėmis prekiaujančių specialistų, pastaruoju metu fasadų apdailai vis dažniau pasirenkamos aliumininės daugiasluoksnės fasadinės plokštės. Šias plokštes sudaro du aliuminio lakštai ir vidaus užpildo sluoksnis. Užpildas gali būti įvairaus storio, todėl aliuminio plokštes pagal kliento pageidavimą galima supajaustyti įvairaus dydžio plokštėmis.  Aliuminio lakštai padengti apsauginėmis medžiagomis, todėl tokia fasado apdaila yra gana atspari ir pačioms atšiauriausioms gamtos sąlygoms.

Aliuminio plokštės turi begalę privalumų. Tai:

  • estetiška išvaizda,
  • atsparumas, šalčio, liūčių ir saulės poveikiui,
  • tinkamos vėdinamų ir nevėdinamų patalpų įrengimui,
  • tinkamos tiek individualių, tiek standartinių statinių projektų įgyvendinimui.

Anksčiau dėl tokių šių plokščių savybių jos dažniausiai būdavo naudojamos išoriniam fasado apipavidalinimui. Tačiau šiomis dienomis, pasitelkus naujausius dizaino sprendimus, jos jau naudojamos ir vidaus interjero įrengimui. Su kiekviena diena vis sparčiau tobulėjančios fasadinių plokščių savybės leidžia įgyvendinti itin inovatyvius architektinius sprendimus, sukurti vis naujesnes ir originalesnes formas. Net ir pačius sudėtingiausius architektinius sprendimus padeda įgyvendinti speciali įranga, kuri pritaikyta darbui su bet kurios rūšies fasadinėmis plokštėmis.

Kad ir kokias fasado plokštes pasirinksite savo namo apdailai, nepamirškite, jog tik kokybiškai atlikti darbai, tinkamai parinktos medžiagos bei reguliari priežiūra gali užtikrinti fasadinių sistemų ilgą amžių.