Filmo „Sapnuoju, kad einu“ peržiūra

Filmas Sapnuoju kad einuSpalio 10 d. 17 val. Šilutės kultūros ir pramogų centro II aukšto fojė vyks filmo „Sapnuoju, kad einu“ peržiūra bei susitikimas su jo režisieriumi Jokūbu Viliumi Tūru.

Filmas įvertintas „Sidabrinės gervės“ 2013 m. apdovanojimu geriausio ilgametražio dokumentinio filmo kategorijoje.

Tai filmas apie J.V.Tūro pusę metų trukusią piligriminę kelionę pėsčiomis Šv. Jokūbo keliu nuo Vilniaus iki Santjago de Kompostelos miesto Ispanijoje.

Kelionės metu J.V.Tūras vaizdo kamera fiksavo savo kelią: pusnynus ir žydinčius laukus, kalnus ir lygumas, dykynes ir miestelius, sutiktus žmones ir pokalbius su jais, bažnyčias bei kitus įsimintinus objektus ir vietas.

„Sapnuoju, kad einu“ – tai menininko kelias iš žiemos į vasarą, iš šalčio ir tamsos į šilumą ir šviesą, tai dienoraštis apie kelionę į save. Kasdieniame kelyje, nuolat keičiantis aplinkai, autorius gilinasi į save ir į tai, kas jį supa. Per turtingus ir šmaikščius vidinius monologus bei pašnekesius su kelyje sutiktais žmonėmis. Filmas pasakoja apie žmogiškąsias vertybes ir destrukciją, apie gyvenimą ir mirtį, apie tikėjimą, kuris nugali neviltį.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti ir pabendrauti su autoriumi!