Finale susitiko broliai Sagalecai

dziudoŠeštadienį Simne (Alytaus r.) vyko jaunučių dziudo turnyras. Jame Šilutės sporto mokyklai atstovavo 6 sportininkai.

Svorio kat. iki 34 kg finale susitiko šilutiškiai broliai Ernestas ir Edvardas Sagalecai. Po įtemtos kovos Ernestas nusileido broliui ir liko antras, o čempionu tapo Edvardas.

Sv. kat. iki 38 kg III vietą iškovojo šilutiškis Dominykas Lukošius, sv. kat. iki 42 kg irgi III vietą iškovojo Tauras Kuskys, kuris startavo po ilgai gydytos traumos.

Sv. kat. iki 55 kg. bronzos medalininku tapo dar vienas Šilutės atstovas Arnas Šikšnius.

Kitą savaitgalį vyks didelis vaikų dziudo turnyras Kėdainiuose, kurį organizuoja Kėdainių dziudo klubas ir kariškiai, kurie žada pademonstruoti karinę techniką, pavaišinti kariška koše. Tikimės, kad iš ten mūsų sportininkai grįš ne tik sotūs, bet ir su medaliais.