FK „Šilutė“ 9:0 sutriuškino Joniškio FK „Saned“

Rugsėjo 16 d. 22-ajame Lietuvos futbolo federacijos II lygos ture Šilutės miesto stadione, dirbtinės dangos aikštėje, FK „Šilutė“, treniruojama Gvido Juškos, rezultatu 9:0 (6:0) sutriuškino Joniškio FK „Saned“ ekipą. „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje tarp 16 komandų užima IV vietą.

FK „Šilutė“ puolėjas D. Paldauskas (Nr.13) prie joniškiečių vartų. (Edvardo Lukošiaus nuotr).

Rungtynėse su Joniškio komanda negalėjusius dalyvauti Pamario futbolininkus pakeitė komandos senbuviai Donatas Surblys, Darius Paldauskas. Pirmą kėlinį žaidė ir pats treneris G. Juška.

Pirmame kėlinyje į aikštę išbėgo kapitonas Donatas Surblys (Nr. 22), vartininkas Abou Osman Said (Nr. 1), Aleksandr Fiodorov (2), Gvidas Juška (7), Laurynas Bauža (17), Žilvinas Česnulis (20), Justas Raziūnas (21), Rokas Rusys (23), Paulius Lotužys (26) ir Tomas Čeliauskas (30). Ant atsarginių suolelio pirmą kėlinį liko Darius Paldauskas (13), Emilijus Golikovas (29), Titas Macikas (38), Karolis Kolberkis (42) ir Neilas Gumuliauskas (44).

FK „Saned“ ekipoje žaidė nemažai legionierių.

Vos tik prasidėjus rungtynėms kamuolį į joniškiečių vartus adresavo P. Lotužys, kuris dar kartą pasižymėjo antro kėlinio 48 minutę. Saugant vartus, traumą patyrė „Saned“ vartininkas E. Petrilionis, jį pakeitė atsarginis vartininkas Kenverlen Damian Lopez Salgado.

5-ąją pirmo kėlinio minutę rezultatą padidino A. Fiodorov – 2:0, trečią įvartį įmušė pats „Šilutės“ treneris G. Juška – 3:0. 23 min. įvartį pelnė komandos kapitonas D. Surblys – 4:0, penktą įvertį įmušė J. Raziūnas (33 min.) Pirmas kėlinys 6:0 baigėsi P. Lotužio įvarčiu. Svečiams smūgiuoti kamuolį į šilutiškių vartus pavyko vos keletą kartų.

Antrame kėlinyje, sutrikę joniškiečiai pradėjo žaisti nesportinį futbolą. Iš aikštės buvo pašalintas Tunde Adebowale Omosehin ir svečių komanda liko žaisti dešimtyje. Prasidėjo spektaklis. Svečių vartininkas, tempdamas laiką, kamuolį spardė per tvorą į renovuojamą futbolo aikštę.

Įvarčius pelnė Ž. Česnulis (51 min.) ir R. Rusys (54 min.)

„Šilutė“ pasiekė triuškinančią pergalę 9:0 (6:0) prieš Joniškio „Saned“. Kitas rungtynes šilutiškiai žais išvykoje Vilniuje sekmadienį (rugsėjo 24 d.) su FK „Žalgiris C“ futbolininkais.