FK „Šilutė“ I lygos startą pradėjo pergale

Futbolo komanda ilutLietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybių pirmasis turas prasidėjo balandžio 12 d. Pirmenybėse šiemet dalyvauja 14 komandų, tai dviem daugiau nei pernai.

FK „Šilutė“ pirmasis varžovas – Radviliškio „Lokomotyvas“. Šias rungtynes mūsiškiai žaidė Panevėžyje, nes Radviliškio stadionas remontuojamas. Pirmoji pergalė – mūsų!

Pirmąjį šio sezono susitikimą tarp „Šilutės“ ir „Lokomotyvo“ galima pavadinti lygių varžovų dvikova. Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė po vieną progą pelnyti įvarčius, bet realizuoti jų nepavyko. Kėlinys baigėsi 0:0.

Antrasis kėlinys – panašus į pirmąjį, bet dėka „Šilutės“ naujoko Deivido Lukošiaus, kuris tiksliai smūgiavo kėlinio viduryje, šilutiškiai galėjo džiaugtis 0:1 įveikę radviliškiečius bei papildę komandos sąskaitą 3 taškais.

Pirmąsias rungtynes žaidė L.Valius, A.Miklovis, A.Capas, A.Tolis, A.Skurdelis, E.Lukoševičius, O.Abramavičius, A.Surblys, S.Juška, D.Paldauskas, D.Lukošius. Antrame kėlinyje žaidė T.Kazlauskas, J.Milius, A.Gapanovič ir A.Bagdonas.

Treneris Svajūnas Česnulis, paklaustas, kaip vertina savo komandos startą, neslėpė, kad smagu pirmenybes pradėti pergale bei džiaugiasi uždirbtais 3 taškais, kurie labai svarbūs. Bet treneris pripažino, kad žaidimo kokybę dar reikia stipriai gerinti.

„Kai turėsime visus žaidėjus, manau, žaisime geriau. Pirmosiose rungtynėse komandai negalėjo padėti A.Pancerovas, G.Juška, E.Užkuraitis“ – kalbėjo S.Česnulis.

Antrasis lygos turas įvyks balandžio 18 ir 19 dienomis.