FK „Šilutė“ namuose nugalėjo kybartiškius

Birželio 8 d. Šilutės stadione sužaistos aštuntojo LFF II lygos A diviziono turo rungtynės su Kybartų „Sveikata“ futbolininkais. FK „Šilutė“ - 3:1 (2:1) nugalėjo svečius.

FK „Šilutė“ sudėtis: vartininkas Vadim Trefilov (Nr.1), komandos kapitonas Donatas Surblys (22), Simonas Juška (10), Rokas Rusys (23), Aleksandr Fiodorov (2), Laurynas Bauža (17), Karolis Inta (4), Deividas Lukošius (9), Tomas Čeliauskas (32), Titas Macikas (38) ir Jonas Lukas Kovalskis (29). Atsarginiai: Gvidas Merkevičius (30), Deividas Jančenkovas (50), Karolis Kolberkis (42) ir Robertas Sūdžius (34).

Ne geriausios nuotaikos šeštadienį grįžo iš Šilutės Kybartų „Sveikata“ vyrai. Pralaimėjimų būna įvairių, o po tokio, kurį patyrė 8-ajame pirmenybių ture, liko nemažai kartėlio. Juolab, kad žaidimo kokybė, ypač pirmajame kėlinyje, buvo iš tiesų nebloga. Bet futbolas – ne dailusis čiuožimas, už grožį papildomų taškų niekas neduoda, o vieninteliai realūs argumentai atsispindi rezultatų lentoje.

Rungtynių pradžia nieko blogo svečiams nežadėjo, komanda neblogai kontroliavo kamuolį, atrodė kovingai nusiteikusi.

Pirmą įvartį į svečių vartus 10-tąją minutę adresavo D. Lukošius, įpusėjus kėliniui atsakymą pateikė svečiai – išlygino rezultatą. Po A. Pečiulio smūgio rezultatas tapo 1:1. Baigiantis kėliniui į svečių vartus buvo skirtas 11 m baudinys, jį realizavo D. Surblys – 2:1

Kybartiškiai turėjo dar visą kėlinį pataisyti situaciją, bet antroje susitikimo dalyje daug galimybių atsitiesti neturėjo, nors keliose situacijose visgi galėjo nubausti šilutiškius.

Maža to, rungtynių pabaigoje, po nedidelio chaoso „Sveikatos“ baudos aikštelėje „Šilutė” mušė trečią įvartį ir „uždarė” rungtynes. Čia pasižymėjo R. Rusys – 3:1.

Kitas rungtynes namuose „Šilutė“ žais birželio 16 d., 13 valandą.