FK „Šilutė“ namuose nusileido kauniečiams

futbolas siluteStartavo pirmosios namų 2014 m. futbolo sezono rungtynės, kuriose FK „Šilutė“ susitiko su Kauno „Spyriu“. Iš šono stebint komandas aikštelėje, atrodė, kad jų jėgos panašios, tad kuri komanda tądien laimės, sunku buvo prognozuoti. Vis dėlto tądien mūsiškiams nepavyko įveikti varžovų.

Rungtynių stebėti nesusirinko daug žiūrovų, bet palaikančiųjų buvo. Paklausus kai kurių sirgalių, kaip jiems patiko tos dienos rungtynės, vieni sakė, kad šilutiškiai neišnaudojo daug gerų progų pelnyti įvarčius, kiti drąsiai teigė, kad rungtynės nuobodžios.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame žiūrovams buvo pademonstruoti du įvarčiai, bet, gaila, – į mūsiškių vartus.
55-ąją minutę suklydus šilutiškiui Orestui Ambramaičiui, kuris priimdamas kamuolį paslydo ir parvirtęs sugebėjo paimti kamuolį į rankas, kaunietis Aurimas Raginis realizavo baudinį ir išvedė savo komandą į priekį 0:1.

Iškart po to „Šilutės“ komandoje prasidėjo sumaištis. Teisėjai nebespėjo kilnoti geltonų kortelių- jų parodė net šešias.  Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Šilutės“ futbolininkai iš paskutiniųjų bandė išlyginti rezultatą, tačiau jų norai neišsipildė. 87-ąją minutę kaunietis A.Raginis įspyrė ir antrąjį įvartį.

Pasibaigus rungtynėms, rezultatu 0:2 pergale džiaugėsi „Spyrio“ komanda.

Pasak „Šilutės“ trenerio Svajūno Česnulio, jo auklėtiniai žaidė nei labai gerai, nei labai blogai. Varžybų metu būta ir beviltiškų akimirkų, bet tikrai netrūko ir gražių. Treneris pritarė, kad komandos žaidimą dar reikia gerinti.