FK „Šilutė“ nusileido „Granitui“

futbolas f smitasLietuvos futbolo federacijos I lygoje šeštadienį FK „Šilutė“ susitiko su Vilniaus „Granitu“. Rungtynės baigėsi svečių naudai 0:2.

Varžybos vėlavo visą valandą, nes kelyje sugedo vilniečių autobusas. Bet ištikimi sirgaliai kantriai laukė net ir lyjant.

Jei nepatinka futbolas, tai verta ateiti pasižiūrėti bent „Šilutės“ sirgalių. Šįkart jie nustebino išradingumu. Apsivilkę žalius marškinėlius kartu su varžybų komentatore jie originaliai pristatė „Šilutės“ komandą: kai komentatorė ištardavo žaidėjo vardą, sirgalių tribūna iššaukdavo jo pavardę. Efektas puikus ir sirgaliai nuostabūs!

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė lygios, bet 14-ąją žaidimo minutę R.Solomin („Granitas“) įspirtas įvartis mūsiškius išmušė iš vėžių. Nežinia kodėl „Šilutės“ „viduriukas“ niekaip nesusižaidė: kai tik kamuolys atsidurdavo aikštės viduryje, mūsiškiai jį prarasdavo. Sirgaliai tribūnose piktinosi ir nepatenkinti šaukė: „Keiskite žaidėjus!“, „Kas čia vyksta?“.

Galima pasidžiaugti šoninių saugų žaidimu. Jie savo darbą atliko gerai ir po jų perdavimų kamuolys dažniausiai priartėdavo prie varžovų vartų. Bet ir vėl per didelis noras įspirti įvartį neatnešė jokių vaisių. Puolėjai kartais pamiršdavo apie komandos draugus, atskubėjusius jiems padėti, ir atakos nepavykdavo užbaigti.

Prasidėjus antrajam kėliniui rezultatas buvo 0:1. 69-ąją minutę R.Solomin į mūsiškių vartus įspyrė dar vieną įvartį. Rezultatu 0:2 ir baigėsi rungtynės.

Už nesportinį žaidimą buvo įspėti trys „Šilutės“ žaidėjai: M.Komovas, E.Lukoševičius ir E.Užkuraitis. Įspėjimą pelnė ir vilnietis E.Čičin.