FK „Šilutė“ pakilo į trečią vietą

Balandžio 10 d. sužaistos trečiosios Lietuvos futbolo federacijos II lygos trečiojo turo rungtynės. FK „Šilutė“ (vyr. treneris Svajūnas Česnulis) komanda išvykoje 1:0 nugalėjo FK „Saned“ (Radviliškio r.) futbolininkus.

S. Česnulio vadovaujama komanda sezoną pradėjo be pralaimėjimų. Pirmas rungtynes šilutiškiai žaidė išvykoje ir 2:1 nugalėjo „Hegelmann Litauen B“ (Kauno r.) komandą. Antras rungtynes žaidė namuose ir sutriuškino FK „Nevėžis B“, rezultatu 5:1. Trečios rungtynės vyko Žagarės stadione (Joniškio r.). Išvykoje šilutiškiai 1:0 nugalėjo FK „Saned“, užimančią 17 vietą turnyrinėje lentelėje ir po šios pergalės pakilo į trečiąją vietą. Lietuvos futbolo federacijos II lygoje iš viso žaidžia 20 komandų.

Vienintelio įvarčio autorius E. Mickevičius.

Pirmame kėlinyje sužaidus 43 min. vienintelį įvartį į šeimininkų vartus pavyko įmušti Ernestui Mickevičiui, žaidžiančiam 15 numeriu. Antrame kėlinyje geltonas korteles užsidirbo Evaldas Užkuraitis ir Tomas Čeliauskas.

Pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje užima Vilniaus „Panerys“, antrąją Panevėžio „Ekranas“.
Kitas rungtynes šilutiškiai žais rytoj, balandžio 17 d., 14 val. Šilutės miesto stadione su Utenos „Utenio“ futbolininkais.