FK „Šilutė“ – penktoje pozicijoje

futbolas dARIUS_pALDAUSKAS2Birželio 8 d. Šilutės stadione vykusiose LFF II lygos Vakarų zonos futbolo rungtynėse FK „Šilutė“ (vyr. treneris Bronius Mackevičius) patyrė nesėkmę nusileisdami Radviliškio FSK „Radviliškis“ ekipai, turnyro lentelėje užimančiai 1-ąją vietą – 4:1.

„Kražantę“ sutriuškino kraupiu rezultatu

Lietuvos futbolo federacijos Vakarų zonos turnyre, kuris prasidėjo gegužės 1 d., dalyvauja 10 komandų. II lyga – trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos dviejuose divizionuose (Pietų ir Vakarų), Vakarų zonos pirmenybes organizuoja Klaipėdos apskrities futbolo federacija.
Pirmas futbolo rungtynes šilutiškiai pradėjo su pakilimu nugalėdami „Palanga B“ 3:1, antrose rungtynėse žaisdami su Gargždų „Banga B“ patyrė pralaimėjimą – 1:4. Trečios rungtynės šilutiškiams buvo itin sėkmingos ir sausu rezultatu – 4:0 jie nugalėjo Joniškio „Saned“ futbolininkus. Ketvirtąsias rungtynes šilutiškiai tik 1 tašku – 3:4 nusileido Telšių „Džiugui B“.

Penktose II lygos futbolo rungtynėse „Šilutė“ tiesiog kraupiu rezultatu – 7:0 sutriuškino Kelmės „Kražantės“ ekipą, o birželio 1-ąją namuose nusileido Plungės „Babrungui“ – 2:0.

„Šilutė“ įveikta 1:4

Birželio 8-ąją Šilutėje „Šilutės“ futbolininkai nusileido Radviliškio ekipai. Didžiąją dalį rungtynių šilutiškiai žaidė prie savo vartų, tuo pasinaudoję radviliškiečiai taikliai 4 kamuolius adresavo į mūsų vartus. Antrame kėlinyje Radviliškio puolėjas Agnius Juozapaitis puikiai smūgiavo, tačiau mūsiškius išgelbėjo skersinis.

„Šilutės“ ir „Radviliškio“ mačo I kėlinys nebuvo įspūdingas. 15-ąją minutę radviliškietis D. Basevičius užsidirbo geltoną kortelę, o 29-ąją minutę rezultatyviausias ne tik radviliškiečių, bet ir viso sezono futbolininkas Deividas Dargužas, taikliai atakavęs šilutiškių vartus, mūsiškiams priminė, kad šie turi reikalų su stipriausia komanda.

Prasidėjus antrajam kėliniui svečiai rezultatą padidino iki 0:2, o po 10 minučių šilutiškiams buvo dar liūdniau – 0:3. Pastaruosius įvarčius pelnė radviliškiečiai Marius Baziulis ir Nerijus Volkovas. Mūsiškių komandai pirmąjį ir vienintelį įvartį pelnė saugas Justas Milius (62 min.). Tiesa, prieš tai (55 min.) jis dar spėjo prasižengti ir pelnyti geltoną kortelę. Vėliau teisėjas „Šilutės“ ekipą baudė dar porą kartų – geltonos kortelės iškeltos Einorui Dedurkevičiui (72 min.) ir puolėjui Aivarui Thales (82 min.).

Na, o svečiai rezultatu 1:3 nesitenkino ir 74-ąją minutę „Šilutės“ vartininko uždanga įveikta ketvirtąjį kartą – taikliai kamuolį pasiuntė Mantas Martyšonas. Taigi šilutiškiai įveikti 1:4.

Nuo pat pirmųjų varžybų sėkmingai žaidžiantis „Radviliškis“ lyderio pozicijos niekam neužleidžia ir galima numanyti, nebeužleis iki sezono pabaigos.

Šiuo metu šilutiškiai turnyrinėje lentelėje užima 5-ąją poziciją su 9 taškais, nusileisdami tik „Džiugui B“ ir „Babrungui“, turintiems po 12 taškų, bei po 18 taškų turinčioms „Akmenės cemento“ ir I vietą užimančiai „Radviliškio“ ekipoms.

Kitas rungtynes šilutiškiai vėl žais namuose birželio 15 d., 13 val. su antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančiu „Akmenės cementu“.