FK „Šilutė“ senjorai nesnaudžia

Futbolas senjoru_2Savaitgalį Marijampolėje vyko tradicinis tarptautinis mažojo futbolo 5 prieš 5 veteranų turnyras „Maiklo Cup 2019“, kuriame šiemet dalyvavo rekordinis komandų skaičius – 10. Šilutiškiai užėmė šeštąją vietą. Geriausiu FK „Šilutė“ senjorų komandos žaidėju pripažintas Arūnas Trakšelis.
Turnyro dalyvius sveikino šių varžybų sumanytojas ir šeimininkas Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas Žydrūnas Buzas bei Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas.

Varžybų komandos buvo suskirstytos į dvi grupes po penkias ir pirmajame etape sužaidė penkerias rungtynes. Grupėse vietas užėmusios ekipos toliau kovojo dėl vietų turnyre.

Geriausiai A grupėje sekėsi svečiams iš Kaliningrado ir Vilkaviškio ekipai. Rusijos veteranai surinko 9 taškus ir taškeliu aplenkė Vilkaviškio veteranus. B grupėje šio turnyro šeimininkai „Marijampolė City“ veteranai įtikinamai iškovojo keturias pergales ir grupėje užėmė pirmąją vietą. Jiems įkandin liko Veisiejų ir Šilutės komandos.
Turnyro mažajame finale Veisiejai susigrūmė su Vilkaviškiu. Pergalę po atkaklios kovos rezultatu 2:1 šventė Suvalkijos regiono atstovai.

Varžybų finale „Marijampolė City“ ir Kaliningrado veteranai neišsiaiškino kas yra stipresnis per pagrindinį laiką. Baudinių serijoje tiksliau smūgiavo turnyro šeimininkai, kurie ir triumfavo šiose varžybose.

Visos „Maiklo Cup“ turnyro komandos buvo apdovanotos taurėmis, o geriausi jų žaidėjai gavo atminimo prizus. Specialiu prizu apdovanotas vyriausias turnyro žaidėjas, juo tapo 68 metų Nikolajus Dūdovas iš Sankt Peterburgo.