FK „Šilutė“ sutriuškino Tauragės futbolininkus

futbolas zaliLFF I lygos 30-ajame ture „Šilutės“ futbolininkams pavyko iškovoti įtikinamą pergalę 8:2 (2:1) prieš Tauragės „Tauro“ ekipą. Pirmasis šių komandų susitikimas taip pat buvo panašaus scenarijaus, tąkart mūsiškiai varžovus įveikė rezultatu 6:1.

Jau nuo pirmosios kėlinio minutės šilutiškių ekipa išsiveržė į priekį po Donato Surblio įvarčio – 1:0. Visą kėlinį mūsiškiai atrodė aktyvesni, o 39-ąją minutę varžovai (jau tai tampa ritualu) padovanojo mums dovaną – kamuolį į savus vartus netyčia pasiuntė tauragiškis, ir šilutiškiai buvo priekyje jau rezultatu 2:0.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos rezultatas buvo sušvelnintas „Tauragės“ žaidėjo Andrii Mozharovski dėka – 2:1.
Praėjus vos trims antrojo kėlinio minutėms rezultatą išlygino tauragiškis Gabrielis Mensah (2:2), tačiau šis rezultatas nebuvo galutinis – 52-ąją minutę „Šilutę“ vėl į priekį išvedė Darius Paldauskas, o praėjus vos kelioms minutėms pranašumą dar padidino Andrius Gedgaudas – 4:2.

Kėlinio antroje pusėje šilutiškiai tiesiog mėgavosi žaidimu futbolo aikštelėje. 65-ąją minutę dubliu pasižymėjo D.Paldauskas (5:2), tauragiškiams vis blėso viltis įveikti savo varžovus. Ji visiškai išblėso, kai 84-ąją minutę įvartį mušė Martynas Golubovskis (6:2), o 87-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį atliko Maksimas Lukashevichius (7:2).

Ir tai dar buvo ne pabaiga! 89-ąją minutę dar vieną, bendroje įskaitoje – jau aštuntąjį įvartį, „Šilutės“ komandai pridėjo Paulius Juška.

Rungtynėms pasibaigus FK „Šilutė“ džiaugėsi triuškinančia pergale rezultatu 8:2.

Įspėjimai: 31 min. Deividas Sakalčik („Tauras“) – geltona kortelė , 33 min. Vidmantas Gudjonis („Tauras“) – geltona kortelė , 65 min. Lukas Konaverskis („Šilutė“) – geltona kortelė .