FK „Šilutė“ trečioje vietoje

Gegužės 14 d. Šilutėje sužaistos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos A diviziono 4 turo rungtynės tarp FK „Šilutė“ ir FK „Saned“ (Joniškis). Pergalę 4:3 iškovojo Gvido Juškos vadovaujama kapela.

Kojos traumą patyręs „Šilutės“ puolėjas D. Jakočiūnas iš futbolo aikštės greitosios automobiliu išgabentas į ligoninę.

Beveik visą pirmą kėlinį Pamario futbolininkai žaidė FK „Saned“ aikštės pusėje. Sužaidus vos 15 min., pirmą įvartį pelnė Paulius Lotužis, vėliau įmušė dar du. Antrą įvartį į varžovų vartus adresavo Titas Macikas. Atrodė, kad šilutiškiai įtikinamai laimės, tačiau taip neįvyko. Antrame kėlinyje joniškiečiai suaktyvino žaidimą ir, pasinaudoję šilutiškių klaidomis, įmušė 3 įvarčius. Laimė, rungtynės baigėsi „Šilutės“ pergale 4:3.

Antrame kėlinyje skaudžią kojos traumą patyrė mūsų komandos puolėjas Dominykas Jakočiūnas. Jis greitosios pagalbos automobiliu buvo išgabentas į ligoninę.

FK „Šilutė“, sužaidusi ketverias rungtynes, turnyrinėje lentelėje pakilo į trečią vietą – 9 taškai. Antroje vietoje yra FK „Žalgiris“ B, taip pat turintis 9 taškus, tačiau sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau. Pirmą vietą užima FK „Jonava“ su 10 taškų.

Kitas rungtynės gegužės 18 d. „Šilutė“ žais išvykoje, LFF Kauno treniruočių centro stadione su VJFM „Fortūna“, turnyrinėje lentelėje užimančia 15 vietą.