FK „Šilutei“ „Šilo“ įveikti nepavyko jau antrą kartą

futbolas silute kazlu ruda32-ojo LFF I lygos turo susitikime „Šilutės“ ekipa išvykoje nusileido Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams 6:3 (2:1). Prieš tai Šilutėje šių komandų susitikimas taip pat baigėsi „Šilo“ komandos naudai 3:2.

Pirmasis kėlinys buvo aktyvus, abi ekipos kūrė pavojingas atakas. Jau 12-ąją minutę „Šilo“ žaidėjas Evaldas Grigaitis įmušė įvartį į „Šilutės“ vartus, o praėjus vos dviem minutėm, „Šilutė“ praleido dar vieną įvartį – šeimininkai išsiveržė į priekį 2:0.

30-ąją minutę pagaliau pavyko ir mūsiškiams pelnyti įvartį – „Šilutės“ futbolininkas Justas Milius sušvelnino rezultatą iki 2:1. Pirmasis kėlinys ir baigėsi šiuo rezultatu.

Antroje rungtynių dalyje vėl pirmieji pasižymėti sugebėjo „Šilo“ futbolininkai. 50-ąją minutę šeimininkų pranašumą dar kartą padidino Ramūnas Mačežinskas – 3:1.

Toliau žaidimas vyko „tu man – aš tau“. Šilutiškiai 62-ąją minutę, vedami Maksimo Lukashevičiaus, sušvelnino rezultatą iki 3:2.

Tačiau po mažiau nei 10 minučių dviejų įvarčių pranašumą „Šilui“ atstatė Ričardas Beniušis – 4:2. 78-ąją minutę šilutiškių deficitą ir dar kartą sumažino Edgaras Lukoševičius – 4:3.

Visgi rungtynių pabaigoje labiau sekėsi „Šilo“ futbolininkams. Jie 90-ąją  minutę įmušė dar vieną įvartį, o per teisėjo pridėtą laiką 93-ąją minutę šeimininkam pavyko pelnyti dar vieną įvartį. „Šilutės“ komandai teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 6:3.