FPRO LFF taurės rungtynėse pasižymėjo Ž. Česnulis

Balandžio 20 d., Šilutės stadione vyko FPRO Lietuvos futbolo taurės (LFF) rungtynės, kuriose FK „Šilutė“ (II lyga) pralaimėjo 2:1 Mažeikių „Atmosfera“ (I lyga) komandai. Sunkią pergalę po pratęsimo iškovojo Mažeikių klubas, kuriame žaidžia nemažai legionierių.

FPRO Lietuvos futbolo taurės rungtynėse pasižymėjo Ž. Česnulis. (E. Lukošiaus nuotr.).

Stebint varžybas atrodė, kad į „Šilutės“ vartus kris kruša įvarčių. Bet taip neatsitiko. Gvido Juškos treniruojama komanda atsilaikė prieš I lygoje žaidžiančius mažeikiškius.

Pirmą įvartį į mūsiškių vartus adresavo Sesim Oh iš Pietų Korėjos. 26 m. futbolininkas į Lietuvą atvyko iš Austrijos, kur atstovavo „SV Schwechat“, „ASV 13“ ir „Favoritner AC“ komandas, puolėjo pozicijoje.

Šilutiškiams pavyko išlyginti rezultatą, pasižymėjo Žilvinas Česnulis – 1:1, tad sulaukta pratęsimo. Varžybos ėjo į pabaigą, atrodė, kad tuoj bus mušami baudiniai. Bet 23-ejų saugas Beka Pilpani iš Gruzijos pasiuntė kamuolį Vadim Trefilov saugomus vartus – 2:1.

Laimėjusi šias rungtynes „Atmosfera“ pateko į kitą etapą, „Šilutė“ toliau tęs kovas LFF II lygos čempionate. Balandžio 27 d., 14 val., šilutiškiai savo aikštėje susitiks su FK „Viltis“ iš Vilniaus.