Futbolą išvykoje sužaidė lygiosiomis

FutbolasRugsėjo 7 d. sužaistos trejos Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos 14-ojo turo varžybos. Plungės dirbtinės dangos stadione FK „Šilutė“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su Plungės „Babrungo“ ekipa.

Pasak sporto specialistų, Plungėje vykęs susitikimas tarp „Babrungo“ ir „Šilutės“ ekipų prasidėjo tik nuo antrojo kėlinio, mat per pirmąjį joks veiksmas neužfiksuotas.

O antrasis kėlinys pradėtas nuo geltonos kortelės, kuri iškelta plungiškiui Aurelijui Barusui. Po minutės – taiklus 11 metrų baudinys į Eimanto Brezgio saugomus „Babrungo“ vartus. Jo autorius – FK „Šilutė“ puolėjas Robertas Šmitas. Praėjus kelioms minutėms (70 min.) „Babrungas“ išlygino rezultatą – „Šilutės“ vartus taikliai atakavo gynėjas, plungiškis Irmantas Každailis. Bet mūsiškiai nenusileido, 74-ąją minutę rezultatą vėl persverdami savo naudai. Šįkart pasižymėjo „Šilutės“ gynėjas Giedrius Ratkus.

Taigi švieslentė rodė 2:1. Toks rezultatas išliko iki pat rungtynių pabaigos, ir jau atrodė, kad pergalę švęs mūsiškiai, bet…

Per papildomas varžybų minutes dar vienai atakai ryžosi „Babrungo“ gynėjas I. Každailis. Jo spyris buvo sėkmingas. Taigi susitikimas baigėsi lygiosiomis – 2:2. Nors paskutinysis varžybų pusvalandis buvo įtemptas, gausių klaidų išvengta – geltona kortelė, be jau minėtojo plungiškio A. Baruso, parodyta tik „Šilutės“ puolėjui Andriui Marcinkevičiui.

Kitas rungtynes šilutiškiai vėl žais išvykoje rugsėjo 14 d. su turnyro lyderiais – FSK „Radviliškis“ ekipa, surinkusia 37 taškus. Šilutiškiai, turintys 25 taškus turnyrinėje lentelėje užima IV vietą. Pirmojo rato rungtynėse šilutiškiai turnyro lyderiams „Radviliškiui“ nusileido – 5:1.