Futbolininkams nepavyko įveikti čempionato lyderių

futbolas 1Šeštadienį Šilutės miesto stadione vyko LFF I lygos čempionatas, kur FK „Šilutė“ susitiko su „Klaipėdos granito“ futbolininkais. Mūsiškiams nepavyko įveikti čempionų ir teko dar kartą pripažinti varžovų pranašumą 0:2.

XXI turo rungtynėse startavo šis „Šilutės“ vienuoliktukas: L.Valius (vartininkas), E.Lukoševičius (kapitonas), D.Surblys, L.Konaverskis, T.Gudauskas, R.Šmitas, T.Kazlauskas, D.Paldauskas, Z.Butkus, E.Garbauskas, E.Razonas, L.Pėteris, A.Gapanovič, T.Kazakevičius ir D.Mockus.

Rungtynėms prasidėjus šilutiškiai dažnai puolė priešininkų vartus, bet nepavykdavo pelnyti įvarčių. Čempionato lyderiai klaipėdiečiai taip pat nesėkmingai atakavo šilutiškių vartus.futbolas 2

29-ąją I kėlinio minutę paskirto baudinio į „Šilutės“ vartus mūsų vartininkui nepavyko atlaikyti: po S.Babiliaus smūgio „Klaipėdos granitas“ išsiveržė į priekį 0:1.

Aikštelėje virė nuožmi kova, šilutiškiai net turėjo neblogų progų išlyginti rezultatą: R.Šmitas porą kartų smūgiavo į varžovų vartus, bet kamuolys skriedavo vos aukščiau vartų.

II kėlinyje žolė vėl buvo labiau trypiama prie varžovų vartų. Žiūrovai tikėjosi, kad pagaliau mūsiškiai išlygins rezultatą arba bent pralaimės minimaliu skirtumu, bet klaipėdietis E.Vainoras realizavo dar vieną įvartį (90 min.), ir rungtynės pasibaigė 0:2 „Klaipėdos granito“ naudai.