Futbolo klubas „Šilutė“ pergalės skonio dar nepajuto

futbolasŠeštadienį Šilutės miesto stadione vyko LFF I Lygos V turo rungtynės. Jėgas išbandyti susitiko FK „Šilutė“ ir FK „Trakai“ komandos. Jų susitikimas baigėsi 0:3 mūsiškių nenaudai. Prieš tai išvykoje žaidusi „Šilutė“ taip pat patyrė pralaimėjimo kartėlį, nusileidusi rezultatu 0:1 Vilniaus „Polonijos“ komandai.

Varžovai iš Trakų pirmo kėlinio 11-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį (A.Minikovas). Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 7 minutėms, dar vieną įvartį pelnė „Trakų“ žaidėjas N.Misiuk. Vilties dar nepraradę mūsų sirgaliai vis skandavo: „Šilutė, Šilutė!“ ir tikėjosi, kad antrajame kėlinyje šilutiškių komanda atsigaus.

Iš tiesų, antrajame kėlinyje Šilutės futbolininkai rodė gražesnį bei greitesnį žaidimą, bet Trakų gynyba tądien buvo nepralaužiama. Mūsiškiams taip ir nepavyko kamuolio pasiųsti į varžovų vartus. O 86-ąją minutę, teisėjo sprendimu, Trakų žaidėjas gavo teisę spirti 11 m baudinį.

Kodėl priimtas toks sprendimas? „Šilutės“ žaidėjo R.Šmito (Nr.10) perdavimas komandos draugui buvo netikslus, ir kamuolį perėmė varžovai. Kadangi visas veiksmas vyko prie mūsiškių vartų, užvirė įnirtinga kova. Gelbėdamas komandą nuo dar vieno įvarčio, Aurimas Skurdelis šoko ant kamuolio bei bandė jį išspirti. Būtent šį epizodą teisėjas ir užfiksavo kaip neleistiną ir davė galimybę trakiškiams pelnyti dar vieną įvartį nuo 11 m baudinio linijos. O mūsiškis užsidirbo geltoną kortelę.

„Šilutės“ vartininkui L.Valiui nepavyko atlaikyti smūgio, ir varžovai išsiveržė į priekį 0:3. Tokiu rezultatu varžybos ir baigėsi.

Įspėjimai varžybų metu: 44 min. – T.Galdikas, 83 min. – K.Vilkys, 86 min. – A.Skurdelis („Šilutė“); 52 min. – A.Baranovskij, 55 min. – A.Mininkovas („Trakai“).

Kitas rungtynes namuose FK „Šilutė“ žais gegužės 18 dieną 16 val. su Jonavos „Lietava“.