Futbolo rungtynės baigėsi lygiosiomis

futbolasŠeštadienį „Šilutės“ futbolininkai sužaidė priešpaskutines šio sezono namų varžybas, kuriose susitiko su Radviliškio „Lokomotyvu“. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu. Deja, mūsiškiai praleido nemažai progų persverti rezultatą savo naudai.

Nuo pirmos rungtynių sekundės abi komandos žaidė energingai, šauniai atakavo varžovų vartus, tik įmušti kamuolio nepavykdavo. Visas pirmas kėlinys praėjo be įvarčių.

Po pertraukos žaidėjams grižus į aikštelę, nepraėjus net vienai minutei, „Lokomotyvo“ žaidėjas P.Sakalis realizavo įvartį.

Dauguma sirgalių taip ir nesuprato, kas įvyko, nes dar tik taisėsi stebėti varžybas ar baiginėjo pertraukos pokalbius su draugais. Tikriausiai, šio įvarčio daug kas net nematė.

Vėliau šilutiškiams pavyko išlyginti rezultatą: 10-ąją II kėlinio minutę R.Šmitas pasiuntė taiklų smūgį į varžovų vartus – 1:1.

Iki pat rungtynių pabaigos nė vienai komandai nepavyko pelnyti daugiau įvarčių, nors radviliškiečiai labiau kontroliavo žaidimą ir veiksmas dažniau vyko prie mūsiškių vartų. Komandos išsiskyrė taikiai, prisidėdamos sau po 1 tašką.

Trenerio Svajūno Česnulio vadovaujamai „Šilutės“ komandai atstovavo: T.Gudauskas, V.Šreiberis, K.Atutis, R.Šmitas, A.Gapanovič, T.Kalauskas, D.Paldauskas, E.Lukoševičius, Z.Butkus, E.Garbauskas, E.Silius, L.Konaverskis, J.Pėteris, J.Milius, D.Mockus, L.Valius.