Futbolo sezono pradžia „Šilutės“ sirgalių nedžiugina

futbolas siluteŠeštadienį Šilutės miesto stadione vyko 2016 m. LFF I lygos pirmenybių 5-ojo turo varžybos, kur Šilutės futbolininkai, treniruojami Svajūno Česnulio, susitiko su varžovais iš Vilniaus „Žalgirio“ B komandos.

Mūsiškiams tai buvo pirmosios šiemet pirmenybių rungtynės namuose, bet pradžiuginti savo sirgalių pergale jiems nepavyko, nes sostinės futbolininkai buvo pranašesni ir rezultatu 0:2 nugalėjo FK „Šilutę“.

Ketverios rungtynės – svečiuose

FK „Šilutė“ 2016 metų LFF I lygos pirmenybes pradėjo pralaimėjimu Panevėžyje. Ten šeimininkai vienintelį įvartį pelnė pirmajame kėlinyje, realizuodami 11 metrų baudinį.

II turo rungtynes šilutiškiai žaidė taip pat išvykoje su Trakų komanda. Jai irgi nepavyko pasipriešinti, ir „Šilutė“ pralaimėjo 0:2.

II turo rungtynėse Klaipėdos centrinio stadiono atsarginėje aikštėje „Šilutė“ susitiko su „Palangos“ futbolininkais. Šių komandų dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2. „Šilutei“ įvartį 9-ąją minutę pelnė M.Golubovskis, o 15-ąją minutę A.Gedgauskas realizavo 11 metrų baudinį.futbolas silute sviesi apranga DSC 2764

Žaisti IV turo rungtynių mūsiškiai vėl išvyko pas varžovus. FBK „Kaunas“ futbolininkus „Šilutė“ įveikė rezultatu 3:0. Šilutiškiams įvarčius pelnė D.Česnulis (9 min.), D.Surblys (29 min.) ir M.Golubovskis (77 min.).

Pagaliau – namuose

Šeštadienį, balandžio 23-ąją pagaliau „Šilutė“ žaidė savo aikštėje su Vilniaus „Žalgirio B“ komanda. Prieš susitikimą abiejų komandų treneriai sakė, kad įžvelgia savo komandų žaidime nemažai taisytinų dalykų. Komandas turnyrinėje lentelėje skyrė vos 1 taškas, tad tarpusavio kovos laukta atkaklios ir aršios. Bet rungtynėms prasidėjus jos labiau buvo panašios į pasivaikčiojimą. „Šilutės“ komandai trūko greičio, nepavyko įveikti vilniečių – „Žalgiris B“ laimėjo  0:2.

Pasak FK „Šilutė“ trenerio S.Česnulio, komandai trūko keturių pagrindinių žaidėjų, kurie tądien negalėjo dalyvauti varžybose. Du iš jų gydosi traumas.

Artimiausios rungtynės „Šilutės“ futbolininkų laukia namuose gegužės 1 dieną su „Džiugo“ futbolininkais iš Telšių. Pastarieji turnyrinėje lentelėje iš 16 komandų dabar yra penkti, o „Šilutė“ – dvylikta.

Šį sezoną FK „Šilutė“ komandos sudėtis: E.Lukoševičius, L.Valius, P.Juška, A.Žernys, G.Kurpeikis, L.Konaverskis, T.Kazlauskas, A.Nausėdas, J.Milius, D.Paldauskas, D.Surblys, A.Miklovis, L.Sirtautas, A.Bagdonas, G.Strikys, D.Česnulis, Ž.Česnulis, J.Kasparavičius, M.Malashevich, M.Golubovskis. Su komanda taip pat treniruojasi vyresnės grupės (gimę 1997-1998 m.) septyni jaunieji futbolininkai.