Futbolo sirgaliai teisūs: „Baigės panevėžiečių balius, mūsų vartus saugo Valius“…

Jfutbolasau baigėsi šalies futbolo I lygos pirmenybės. FK „Šilutė“ (treneris Svajūnas Česnulis) paskutines rungtynes sužaidė pergalingai: savoje aikštėje rezultatu 9:2 šilutiškiai įveikė pirmenybių autsaiderę Panevėžio „Baltiją“. Įvartį pelnyti pavyko ir Šilutės vartininkui Liudvikui Valiui.

Patirti tokį pralaimėjimą, kokį patyrė Panevėžio futbolininkai, tikrai nėra malonu. Įsileisti 9 įvarčius, o atsakyti tik dviem –  psichologiškai gniuždantis rezultatas.

Prasidėjus rungtynėms, panevėžiečių ugnelė buvo greit užgesinta, nes jau 5-ąją minutę Darius Paldauskas „pasveikino“ varžovus – įmušė įvartį. Vos po 3 minučių – dar vienas įvartis. Jį įmušė šilutiškis Aurimas Skurdelis. Taigi per pirmąsias 8 minutes rezultatas tapo 2:0.

Vienas iš Panevėžio komandos futbolininkų turėjo puikią progą pelnyti savo komandai įvartį, nes buvo vienas prieš vieną su mūsų vartininku L.Valiumi. Bet Liudvikui pavyko atmušti kamuolį ir apginti vartus. Ne be reikalo sirgaliai yra sukūrę skanduotę: „Baigės (panevėžiečių) balius, mūsų vartus saugo Valius“.

38-ąją rungtynių minutę „Šilutės“ legionierius Simonas Juška pelnė trečią įvartį, o po 3 minučių panevėžiečiai prasižengė savo baudos aikštelėje. Tad mūsų vartininkas L.Valius realizavo 11 metrų baudinį. Rezultatas – 4:0!
Po pertraukos „Šilutės“ žaidėjams pavyko pelnyti dar 3 įvarčius: Deividas Lukošius du kartus pataikė į vartus, o Lukas Pėteris – vieną.

Panevėžiečiai atsakė dviem įvarčiais, tad galutinis rungtynių rezultatas buvo 9:2 „Šilutės“ naudai.
FK „Šilutė“ tarp 13-os I lygos klubų užėmė 10-ąją vietą. Mūsiškiai 8 rungtynes laimėjo, 6 baigė lygiosiomis ir 14 pralaimėjo.