Futbolo turnyras L.Chomičiui atminti

futbolas2Šilutėje surengtos futbolo veteranų 7×7 turnyras L.Chomičiui atminti, kuriame dalyvavo Marijampolės, Kaliningrado, Vilniaus, Plungės, Kybartų ir Šilutės komandos. Stipriausi buvo kybartiškiai.

Prieš turnyrą žaidėjus sveikinęs „Šilutės veterano“ narys Romualdas Taršauskas linkėjo draugiško žaidimo ir taiklių įvarčių. Praėjusių metų čempionai vilniečiai, skambant Lietuvos himnui iškėlė vėliavą ir turnyras prasidėjo.

Pirmame pogrupyje geriausiai pasirodė Kybartų futbolininkai, antri liko Kaliningrado, o treti – Šilutės sportininkai. Antrame pogrupyje po baudinių serijos I vietą iškovojo Plungė, II – Marijampolė, treti liko vilniečiai.

Sužaidus pogrupiuose išsiaiškinta, kad dėl 5-6 vietų žais Šilutė – Vilnius. Rezultatu 1:5 triuškinantį pralaimėjimą patyrė šilutiškiai, užleidę varžovams 5 vietą.

Dėl 3-4 vietų žaidė Kaliningradas ir Marijampolė, rezultatu 0:1 stipresni buvo marijampoliečiai.

Dėl 1 vietos kovojo Kybartai ir Plungė. Pasibaigus varžyboms rezultatas buvo 1:1, o po baudinių serijos pergalę šventė Kybartų futbolininkai.

Išrinkti ir geriausi žaidėjai: Vladimiras Čiumakovas (Šilutė), Darius Laucevičius (Vilnius), Jurij Marinjak (Kaliningradas), Henrikas Katilius (Kybartai), Mindaugas Marozas (Marijampolė) ir Romas Valužis (Plungė). Jiems įteikti atminimo prizai.