G.Bartkutė ir J.Budrikas – nugalėtojai, komanda – trečia

begikai sveksna ESTAFETEDvi dienas Palangoje vyko Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių pirmenybės, kuriose dalyvavo 26 komandos. Mūsų rajono komandai atstovavo Šilutės sporto mokyklos trenerių L.Leikuvienės, S.Oželio ir M.Urmulevičiaus auklėtiniai.

Komandinėje įskaitoje mūsiškiai tarp 26 komandų buvo treti, praleidę į priekį tik Klaipėdos ir Panevėžio miestų komandas.
Puikiai startavo jauniausieji bėgikai: Gerda Bartkutė finišavo pirma 1000 m nuotolyje 12-13 metų mergaičių grupėje (3:26,0 min.), o Justas Budrikas nugalėjo šio amžiaus berniukų grupėje bėgdamas 1500 m (4;58,0 min.).

J.Baciūtė tarp 14-15 metų mergaičių 1000 m distancijoje finišavo septinta (3:32,0 min.), o G.Skurdelytė – dvylikta (3:36,0 min.).
A.Bendžius 1500 m distancijoje tarp 14-15 metų berniukų buvo ketvirtas (4:42,0 min.).

1500 m distancijoje tarp 16-17 metų jaunių E.Balodytė finišavo aštunta (5:38,0 min.), o K.Mickus – septintas (4:49,0 min.).
3000 m bėgimo rungtyje R.Petraitis užėmė penktąją vietą (9:56,0 min.), o G.Šumalovas –  septintąją (10:03,0 min.).

Antrąją varžybų dieną mišrių estafečių varžybose mūsų komanda (K.Mickus, E.Balodytė, G.Šumalovas, J.Baciūtė, R.Petraitis ir G.Sudeikytė) po atkaklios kovos finišavo trečia (7:01,0 min.) – tik trimis sekundėmis atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios Panevėžio komandos. Šilutiškiai buvo apdovanoti sidabro medaliais.