G.Lozoraitytė bokso ringe naujokė, bet jau puošiasi medaliais

boksas lozoraityteKauno rajone, Garliavoje, vyko 2017 m. Lietuvos jaunių (vyrų ir moterų) bokso čempionatas. Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko treniruojama Greta Lozoraitytė iškovojo sidabrą, nors jai šios varžybos buvo tik antros.
Greta kovojo su už save daugiau sveriančiomis varžovėmis, nes jos svorio kategorijos boksininkių nebuvo. Tad šilutiškė nepabūgo kovoti 80+ kg svorio kategorijoje.

Pusfinalyje Greta įveikė varžovę iš Kretingos ir pateko į finalą. Ten jos laukė kretingiškė G.Diekontaitė. Judviejų susitikimas baigėsi mūsiškės nenaudai.

Bet žinant tai, kad varžovė buvo daug sunkesnė, sidabras – puikus apdovanojimas.

Tai tik antrasis Gretos pasirodymas ringe. Prieš tai ji buvo dalyvavusi rajono jaunių pirmenybėse ir iškovojo auksą 66 kg svorio kategorijoje.