G. Šiaudvytytė ir V. Retenis pakviesti į Lietuvos jaunučių rinktinę

Liepos 17 - 18 dienomis Alytuje vykusiame Lietuvos jaunių Lietuvos lengvosios atletikos čempionate sėkmingai startavo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Iškovoti vienas aukso, vienas sidabro ir du bronzos medaliai.

Trenerio Audriaus Urmulevičiaus auklėtinis Vilius Liorencas šuolio į aukštį rungtyje iškovojo III vietą, įveikęs 185 cm kartelę. Pasak Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerės Linos Leikuvienės, 3 metais jaunesnė Goda Šiaudvytytė 800 m distanciją įveikė per 2:26,77 ir taip pat užėmė III vietą.

Barjerinio bėgimo atstovė Kamilė Stankutė startavo 100 ir 400 metrų su barjerais bėgimuose ir užėmė abi ketvirtąsias vietas. Trenerė neslepia džiaugsmo, nes Kamilė abiejuose bėgimuose stipriai gerino asmeninius rezultatus.

Liepos 28-ąją G. Šiaudvytytė ir jos treniruočių draugas, ieties metikas V. Retenis pakviesti į Lietuvos jaunučių rinktinę dalyvauti Baltijos šalių čempionate Latvijoje.

Vilniuje šiuo metu besimokantis Broniaus Mulskio auklėtinis, vilkytiškis Marius Rudzevičius, mesdamas 700 g ietį iškovojo aukso medalį. Ietį ketvirtuoju bandymu jis nusviedė 70 m 04 cm, o rutulio stūmime užėmė II vietą. M. Ubis 700 g ietį nusviedė 50 m 21 cm ir buvo ketvirtas. Pirmasis Marijaus treneris Stasys Oželis. Šiuo metu abu ietininkus treniruoja vilnietis E. Matusevičius.

Komandinėje įskaitoje tarp 23 komandų surinkę 117 taškų Šilutės lengvaatlečiai užėmė VII vietą. Pirmi buvo raseiniškiai su 246 taškais.