G.Vytuvytė bėgo greičiausiai

thumb begike vytuvyteŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai džiugina savo pasiekimais.

Trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtiniai dalyvavo Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse Šiauliuose. Vienai bėgikei pavyko laimėti aukso medalį.

Bendroje įskaitoje tarp 30-ties rajono komandų Šilutės sporto mokykla užėmė II vietą.

S.Oželio treniruojama lengvaatletė Giedrė Vytuvytė  60 m bėgimo rungtyje pralenkė visas 29 varžoves ir iškovojo aukso medalį.

L.Leikuvienės auklėtinis Robertas Petraitis medalio neparsivežė, bet nedaug iki jo trūko – jis 1000 m distancijoje finišavo ketvirtas.

Kiti sporto mokyklos lengvaatlečiai užėmė žemesnes vietas, bet treneriai taip pat džiaugiasi jų pasirodymu.