Galvosūkių kambarys „Bebaimių 12“

galvosusiu kambarys„Jaunimo divizionas – ateik, mąstyk, šturmuok“ – taip intriguojančiai ir žaismingai vadinasi Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos projektas, kuriuo siekiama sukurti naują paslaugą – galvosūkių kambarį „Bebaimių 12“, skirtą jauniems žmonėms.

Jie būtų įtraukti į bibliotekos organizuojamą novatorišką veiklą, skatinančią jų saviraišką, užimtumą, partnerystę, keitimąsi iniciatyvomis, jaunatviškomis idėjomis, patirtimi. Įgyvendinant projektą atsirastų galimybė prisidėti prie vietos bendruomenių veiklos stiprinimo ir organizacijų bendradarbiavimo.  

Galvosūkių kambario veiklos principas: dalyvių grupė užrakinama uždaroje patalpoje, kurioje turi atlikti įvairias užkoduotas logines užduotis bei sugalvoti, kaip iš ten išeiti. Bibliotekos galvosūkių kambaryje bus naudojamos inovatyvios technologijos ir pateikti netikėti kūrybiniai sprendimai. Čia jaunuomenė galės smagiai pramogauti, realizuoti savo iššūkius ir turiningai leisti laiką bendraminčių draugijoje.

Ruošiantis įgyvendinti projektą buvo sukviesti jaunimo organizacijų atstovai ir Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus jaunieji menininkai, kuriems pristatyta naujos paslaugos idėja. Sulaukta pasiūlymų, pastabų, kaip galėtų atrodyti būsimasis galvosūkių kambarys. Planuojama šią naują paslaugą pradėti teikti nuo rugsėjo mėnesio.

Šiuo metu, gavus finansavimą iš Šilutės rajono savivaldybės, įsigyjama reikalinga techninė įranga, kuriamos galvosūkio kambario užduotys, ieškoma atributika interjerui kurti. Tikimės ir jūsų, savanorių, pagalbos.

alt