Gardamiškiams pristatytos LESTO paslaugos

3 Gardamo biblioteka lesto paslaugosLietuvos elektros skirstymo bendrovė AB LESTO, reaguodama į besikeičiančius klientų poreikius, pertvarkė klientų aptarnavimo tinklą. LESTO klientai paslaugas gali gauti ir bibliotekose specialiai įrengtose LESTO paslaugų savitarnos vietose, naudodamiesi savitarnos svetaine www.manoelektra.lt. Sėkmingai gauti norimą paslaugą  svetainėje www.manoelektra.lt lankytojus moko bibliotekos darbuotojai.

Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale vyko gyventojų mokymai, kaip naudotis AB LESTO savitarnos svetaine. Susirinkusiesiems pristatytos svetainės teikiamos paslaugos, papasakota, kokias elektronines operacijas galima atlikti neišėjus2 Gardamo biblioteka lesto paslaugos iš namų. Skaitytojai taip pat sužinojo, kaip racionaliai vartoti elektros energiją, kaip saugiai ir taupiai naudotis elektros prietaisais.

Antroji mokymų diena buvo skirta vaikams. Bibliotekininkė Diana Formanikaitė ir Gardamo pagrindinės mokyklos mokytoja Sonata Kurmienė vaikus supažindino su internetiniu puslapiu www.elektromagija.lt bei jo personažais Elektrone ir Elektromagu. Atsivertę elektros žodyną vaikai atsakinėjo į klausimus, prasidedančius raide E: kas yra elektra, elektrikas, elektros lizdas, elektros srovė, elektronas ir panašiai. Vėliau, susipažinę su žodynu, skirtu elektros temai, atliko Žybsiukės testą: ji visus pakvietė pasitikrinti žinias ir išsiaiškinti, ko dar nežino. Mokiniai tokia neįprasta pamoka liko patenkinti ir minėjo, kad šį internetinį puslapį dar aplankys.