Gatvės krepšinio turnyre nugalėjo „Pamario kraštas“ ir „Jurgučio draugai“

krepsinis 3x3Šeštadienį Šilutės miesto šventės metu „Time team“ aikštelėje įvyko Gatvės krepšinio 3×3 turnyras.

Į šį turnyrą susirinko 10 komandų, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes: iki 18 metų ir per 18 metų.

Iki 18 metų grupėje nugalėjo komanda „Pamario kraštas“, antrą vietą užėmė „Time team“, trečią vietą – komanda „Kamuolys“.

Vyresnių nei 18 metų grupėje nugalėtoja tapo komanda „Jurgučio draugai“, antrą vietą užėmė „Pamario kraštas“, trečią vietą – „Chamau“.

Abiejų grupių nugalėtojus apdovanojo renginio globėjas Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.

Komandoms buvo įteiktos nugalėtojų taurės bei atminimo medaliai. Pirmąsias vietas užėmusios komandos taip pat buvo paskatintos „Audimo“ dovanų kuponais.