Gatvės krepšinis subūrė mažus ir didelius

F2 3x3Gegužės 12-ąją Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos stadione esančioje TIME TEAM krepšinio aikštelėje vyko gatvės krepšinio 3×3 turnyras Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Jį organizavo Visuomenės sveikatos biuras su partneriais VšĮ „Šilutės sportas“ ir Šilutės sporto mokykla. Turnyre dalyvavo 18 įvairaus amžiaus komandų, kurioms išdalinta šūsnis medalių.
F1 3x3
Gatvės krepšinio 3×3 turnyro dalyviai buvo suskirstyti į 4 amžiaus grupes. Jauniausiųjų 2006-2008 m. gimusiųjų grupėje dalyvavo 3 komandos, 2005-2003 m. gim. užsiregistravo 5 komandos. 2002-1999 m. gimusių sportininkų buvo daugiausia – 7 komandos, o suaugusiųjų varžėsi 3 komandos.

Mažiausi krepšininkai po visų sužaistų rungtynių vietas pasiskirstė taip: I vieta – „Svajonių komanda“ (Algirdas ir Aurimas Šimelioniai, Domas Kožemiakinas ir Irmantas Grikšelis), II v. – „Šilutės žaibai“, III v. – „Krepšinio dievai“.

20F 3x305-2003 m. gim. grupės komandos buvo apylygės. I vieta atiteko „Joniko vaikams“ (Kajus ir Grantas Bendikai, Nedas Zaniauskas, Laurynas Skobas), II vieta – „Vilkams“, o į trečiąją vietą pretendavo net 3 komandos, surinkusios vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Perskaičiavus įmestų taškų vidurkius paaiškėjo, kad geriau pasirodė „Raištukai“, o be apdovanojimų liko „Snaiperiukai“ ir „Penkios tonos“.

III grupės komandos buvo padalintos į du pogrupius. Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad iš visų stipriausi „Vieviržėnai“ (Kristupas Pozingis, Arvydas Toliušis, Dominykas Greivys ir Jokūbas Greivys), II vieta atiteko „Žvaigždės“ komandai, III v. – „Pokemonams“. Suaugusiųjų grupėje geriausiai pasirodė „Kaimiečiai“ (Tauras Ulevičius, Artūras Grigelis ir Lukas Petkevičius), II vieta teko „Fen Team“ krepšininkams, III v. – „Svarščikams“.

Nugalėtojams įteikti medaliai bei padėkota už dalyvavimą turnyre.