Gatvės muzikos dieną Šilutėje – būgnų fiesta

Gatvės muzikantai Šilutėje. /  Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Jei Šilutėje nebeliktų potvynių, liktų Gatvės muzikos diena„, – „Šilutės naujienoms” yra sakęs dainininkas Andrius Mamontovas, girdamas kasmetinį šilutiškių dalyvavimą renginyje. Kaip ir kasmet, Šilutė jungiasi prie kitų šalies miestų, paskesiančių gatvės muzikoje.

Lietuvos gatvėse muzika šeštadienį skambės 58 miestuose, prie akcijos taip pat prisijungs lietuviai Paryžiuje, Jorke, Punske, Taline, Notingeme ir Kopenhagoje. Kartu su Lietuva šeštadienį Gatvės muzikos dieną pirmą kartą švęs Gruzijos sostinė Tbilsis.

Kitas džiaugsmas – orų prognozė šeštadieniui. Sinoptikai žada, kad tą dieną lietaus tikimybė bus nedidelė, oras sušils iki 20 laipsnių. Blogiausiu atveju – kiekvienas save gerbiantis gatvės muzikantas savo repertuare turi lietaus išsklaidymo dainų.

Džiugiausia, kas žmogui gali atsitikti per Gatvės muzikos dieną – tai iš žiūrovo tapti šventės dalyviu. Tokiam pokyčiui kviečia finalinis GMD akcentas – tradicinis Drum2gether. Būgnų ir kitų mušamųjų instrumentų fiesta Šilutėje, kuriai vadovaus profesionalus būgnininkas Mykolas Eiva, prasides 15 val. pagrindinėje scenoje prie IKI parduotuvės miesto centre (prie šviesoforo).

Rengėjai ragina ateiti į šią ritmų sesiją ne tik paklausyti, bet ir prisijungti. Į šį būgnų šou reikia atsinešti bet kokį mušamąjį instrumentą: kibirą, tamburiną, būgną, perkusiją, tuščią plastmasinį butelį, vaikišką barškutį ir t.t.

Drum2gether 2011 Vilniuje:

Šilutėje pagrindinė scena – prie IKI parduotuvės Šilutės centre (prie sviesoforo). Muzikantai taip pat gros prie Šilutės muziejaus bei visoje Lietuvininkų gatvėje.

Pagrindinėje scenoje gros:

11.00 val. – muzikantas Juozas Algis Mečionis;

11.15 val. – Pamario gitaristai;

11.35 val. – M.Jankaus pagr. m-klos estrados studija (vad. V.Stoškus);

11.55 val. – Šilutės pirmosios gimnazijos gitaros studija (vad. M.Baltutis);

12.10 val. – Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija (vad. V.Stoškus);

12.30 val. – dainų autorius ir atlikėjas Adas Nausėda;

12.50 val. – dainininkė Greta Konaverskytė;

13.05 val. – bendra Pirmosios ir Vydūno gimnazijų roko grupė „Destrukcija”;

13.30 val. – Šilutės jaunimo muzikos grupė „Karčemėlė” (vad. V.Stoškus);

14.00 val. – repo grupė „Šilutės city”;

14.10 val. – Vakarų kranto jaunimo studijos gitaristų klasė (vad. M.Eiva);

14.25 val. – lengvo džiazo grupė „Forte”;

14.45 val. – Vakarų kranto jaunimo studijos grupė „18.20” (vad. M.Eiva);

15.00 val. – visų Gatvės muzikos dienos dalyvių bei žiūrovų finalinė būgnų fiesta.

Organizatoriai: Vygantas Stoškus ir Mykolas Eiva