Gatvės muzikos dieną Šilutėje karaliavo jaunimas

Gaves muzika_1Šeštadienį daugelyje šalies miestų, taip pat ir Šilutėje, vyko nuotaikinga, pavasariška šventė –  dvyliktoji Gatvės muzikos diena. Džiugu, kad gerą tradiciją, pradėtą sostinėje, kasmet tęsia šilutiškiai, ypač šio renginio mūsų mieste organizatorius Vygantas Stoškus. Jis jau ne vienerius metus buria ir kviečia muzikuojantį jaunimą išeiti į gatves ir savo gera energija pasidalinti su aplinkiniais: praeiviais, muzikuojančių jaunuolių šeimomis.

Nors Gatvės muzikos diena savotiškai skelbia, jog muzika turi sklisti gatvėje, šiemet mūsų mieste didžioji renginio scena buvo ir atlikėjai Gatves muzika_2susibūrė vadinamajame Šeimos skvere, prie senojo muziejaus pastato. Čia buvo galima ne tik pasiklausyti muzikos, dainų, bet ir šeimyniškai papramogauti: pažaisti lauko boulingą, pašaudyti iš lanko, skrieti lynu, pavaikščioti kojūkais ir dar kitaip pasiausti. Arba paprasčiausiai prisėsti ant žolės, pamiršti visus rūpesčius ir pailsėti.

Visą dieną skvere skambėjo muzika. Savo programas ir meninius kūrinius parodė Šilutės meno mokyklos mokiniai su mokytojais, vėliau scenoje pasirodė ir populiariosios muzikos atlikėjai: Juknaičių pagrindinės mokyklos gitaristai, kiti muzikantai ir dainininkai (vadovė Jūratė Šukienė), Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos instrumentinis ansamblis, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija, jaunimo grupė “Prieskonis” (vadovas V.Stoškus).

Saulėtą dieną į Šeimos skverą pasiklausyti gatvės muzikos ir dainų užsuko nemažai šilutiškių. Pakalbinti jie sakė, jog smagu, kad vyksta toks lauko renginys, kuris yra nemokamas, dovanoja gerą nuotaiką ir padeda smagiai, nekasdieniškai praleisti laiką. Pašnekovai mano, jog Gatvės muzikos renginyje aktyviau galėtų pasirodyti ir vyresniosios kartos atstovai – muzikantai, dainininkai, kurių tikrai mūsų krašte yra nemažai. Šiemet lauko scenoje jų nebuvo, nors renginyje užsiregistruoti ir dalyvauti galėjo visi, kas tik nori parodyti savo muzikines programas.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.