Geraširdis storulis aplankė ir stankiškiečius

Stankiskese1Pradėdamas savo kelionę į Kintų seniūnijos Stankiškių kaimą, Kalėdų Senelis pranešė, kad aplankys visus: ir mažus, ir didelius, ir senus. Anot jo, net ir senjorai vis dar lyg vaikai – laukia savojo Kalėdų Senelio ir tiki Šv.Kalėdų stebuklais.

Todėl geraširdis storulis Kalėdų Senelis, kurio vaidmenį atliko Mingės kaimo seniūnaitis Jurgis Gečas, drauge su Snieguole pavirtusia Stankiškių kaimo seniūnaite Jūrate Jakiene, pirmiausia aplankė garbaus amžiaus žmones.

Šypsenos ir džiaugsmas senolių akyse rodė, kad toks svečias su palyda buvo labai laukiami. Aplankytieji neslėpė, kad jiems svarbu, jog ir šiemet Kalėdų Senelis neaplenkė jų kiemo ir ne tik su palinkėjimais, bet ir su dovanomis.

Aplankę kaimo senelius, svečiai „iš Laplandijos“ atbildėjo į Stankiškių bendruomenės namus. Čia jų laukė gausus būrys vaikų ir jaunimo, kurie patys buvo paruošę puikią šventinę programą.
Stankiskese2
Kalėdų Senelis jauniesiems stankiškiečiams negailėjo žaidimų, dėmesio ir niekam neleido nuobodžiauti – įtraukė ir mažus, ir didesnius į žaidimų, atrakcionų ir linksmų varžytuvių sūkurį. Susirinkusieji buvo apdovanoti ne tik bendravimo džiaugsmu ir šypsenomis, bet ir saldumynais.

„Džiugu, kad kasmet jauki, nuotaikinga šventė sujungia būrį didelių ir mažų Stankiškių bendruomenės narių. Jau tapo tradicija per gražiausias metų šventes aplankyti kaimo senelius, apdovanoti vaikus, jaunimą, jų tėvelius“, – sakė nuolatinė šio tradicinio renginio organizatorė J.Jakienė.

Moteris neslėpė, jog nėra lengva suruošti vaikams ir seneliams po saldumynų maišelį. Ji ypač dėkinga Kintų seniūnui Antanui Kliženčiui už nupirktus saldainius, kuriuos pati supakavo.

Stankiškiečiai dėkingi už kalėdinę dovaną ir mero pavaduotojui Virgilijui Pozingiui. Jis skyrė asmeninių lėšų užuolaidoms, kuriomis netrukus bus papuošti bendruomenės namai.