Geriausi kaimo mokyklų krepšininkai – Švėkšnoje ir Vilkyčiuose

krepsinis sveksna vaikinaiŠilutės sporto mokykla organizavo rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3×3 varžybas. Dalyvavo vaikinai ir merginos iš Vainuto, Švėkšnos, Žemaičių Naumiesčio, Juknaičių, Vilkyčių, Katyčių, Usėnų. Tarp merginų stipriausios buvo vilkytiškės, tarp vaikinų – švėkšniškiai.

Vaikinų krepšinis

Septynios vaikinų komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame varžėsi Juknaičių, Vilkyčių, Vainuto ir Katyčių, antrajame – Švėkšnos, Žemaičių Naumiesčio ir Usėnų moksleiviai.

Pirmajame pogrupyje visus varžovus įveikė Vainuto gimnazijos komanda. Antri, patyrę vieną pralaimėjimą, buvo katytiškiai.

Antrajame pogrupyje I vieta teko Švėkšnos gimnazistams, II vieta – Usėnų moksleiviams.

Pirmo pogrupio stipriausia komanda žaidė su antro pogrupio II vietos laimėtoja, taigi Vainutas susitiko su Usėnų komanda. Antro pogrupio lyderė Švėkšnos komanda susitiko su Katyčių vakinais.

Sužaidę tarpusavyje, krepšininkai išsiaiškino, kas varžysis dėl I-II vietų, o kas kovos dėl III vietos.

Paaiškėjo, kad dėl I vietos kovos Švėkšnos ir Vainuto gimnazistai, dėl III vietos – Katyčių ir Usėnų moksleiviai.
III vietą iškovojo katytiškiai, kurie rezultatu 4:3 pralenkė usėniškius.
krepsinis mokyklu mergaites
I vietos medaliais pasipuošė bei iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos Olimpinio festivalio zoninėse varžybose Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai Tadas Nausėdas, Kazimieras Blaževičius, Tadas Pocius ir Ernestas Pocius. Jie Vainuto gimnazistus įveikė rezultatu 14:9.

Merginų krepšinis

Merginų grupėje stipriausios buvo Vilkyčių merginos Drąsida Bagdonaitė, Emilija Kūraitė, Viktorija Žilaitytė ir Ernesta Bagdonaitė. Jos ratų sistema sužaidė su visomis varžovėmis ir nepatyrė pralaimėjimų.

Antros liko juknaitiškės, trečios – Katyčių pagrindinės mokyklos auklėtinės.

Vilkyčių pagrindinės mokyklos atstovės taip pat iškovojo galimybę atstovauti savo mokyklai Lietuvos Olimpinio festivalio zoninėse varžybose.