Geriausia sportininkų kalvė – Šilutės sporto mokykla

A.Lileikis su moksleiviais. / Vilijos Budrikienės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šiandien Švietimo ir mokslo ministerijoje taurėmis, diplomais ir prizais apdovanoti geriausieji 2011-ųjų metų mokiniai sportininkai, jų treneriai ir geriausios mokinių sportininkų komandos, praneša Švietimo ir mokslo ministerija. Visi sportininkai dalyvavo įvairiose tarptautinėse varžybose, kur laimėjo prizines vietas.

Šiais metais pirmą kartą buvo apdovanoti ir sportininkų ugdymo centrai.

Lietuvos Respublikos sportininkų ugdymo centrų konkurso nugalėtoja mažesnių miestų ir rajonų grupėje tapo Šilutės sporto mokykla, vadovaujama direktoriaus Aivaro Lileikio.

„Džiaugiuosi, galėdamas pasveikinti jaunuosius sportininkus. Linkiu, kad sportinius pasiekimus derintumėte su mokymosi rezultatais ir sėkmingai pasirinktumėte savo gyvenimo kelią. Noriu padėkoti treneriams už daugiametį pasišventimą, padedantį ugdyti stipriąsias mokinių savybes. Visi turime dėti pastangas, kad gerėtų jaunų gabių talentų ugdymo sąlygos”, – sakė švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, sveikindamas renginio dalyvius.

Švietimo ir mokslo ministerijoje taurėmis, diplomais ir prizais apdovanoti geriausieji 2011-ųjų metų mokiniai sportininkai, jų treneriai ir geriausios mokinių sportininkų komandos. / smm.lt nuotr..Siekiant įvertinti sporto mokymo įstaigų ir centrų veiklą bei gerinti sportininkų rengimo kokybę, vyko sportininkų ugdymo centrų konkursas, kurį organizavo Lietuvos savivaldybių sporto mokymo įstaigų vadovų asociacija, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos savivaldybių padalinių vadovų asociacija.

2011 m. Lietuvos Respublikos sportininkų ugdymo centrų konkurso laimėtojai

1-oje grupėje varžėsi didžiųjų Lietuvos savivaldybių miestų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio sporto mokymo įstaigos ir centrai, 2-oje kitų miestų ir rajonų savivaldybių sporto mokymo įstaigos ir centrai.

II grupės prizininkais tapo:

1 vieta – Šilutės sporto mokykla, direktorius Aivaras Lileikis;
2 vieta – Ignalinos kultūros ir sporto centras, direktorius Jonas Paslauskas;
3 vieta – Kėdainių sporto mokykla, direktorius Algimantas Šulcas.