Geriausiojo vairuotojo konkurse – pretendentų antplūdis

geriausias vairuotojas organizatoriu nuotrTradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2013“ pirmojo etapo varžybomis Druskininkuose prasideda šį šeštadienį, rugsėjo 14 d., o sekmadienį antrasis etapas bus surengtas Dzūkijos sostinėje Alytuje.

Nors proto mūšių ir praktinių vairavimo įgūdžių batalijos dar neprasidėjo, tačiau renginys jau klibina kai kurias jo dvylikos metų istorijos eilutes.

Interneto portalui delfi.lt ir radijo stočiai FM 99 paskelbus konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2013“ dalyvių registraciją per nepilną savaitę norą tobulinti vairavimo įgūdžius pareiškė per tūkstantį pretendentų, o kompiuteris iš greičiausiai atsiuntusių teisingus atsakymus jau atrinko pirmuosius 95 konkurso dalyvius, šeštadienį susigrumsiančius Druskininkuose pirmojo etapo varžybose, kurios prasidės 12 valandą šio miesto T.Kosciuškos gatvėje priešais „Reginos“ viešbutį specialiai šiam renginiui skirtoje erdvėje.

Tačiau paraiškos dar tebeplaukia, todėl tikėtina, jog pirmajame etape varžysis per 100 norinčių išmokti geriau vairuoti.

Vienuolikoje iki šiol įvykusių konkursų tobulinosi per 16 tūkstančių žmonių.
Tarp jų palyginti ne tik neseniai gavę vairuotojo pažymėjimus, bet ir daugybė sukaupusių prie vairo gana solidžią praktiką, tačiau nestokojančių noro nuolat tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.

Todėl galima tikėti jų žodžiais, jog geriausio vairuotojo rinkimai – kone tobula galimybė ambicingiems automobilininkams išmokti vairuoti dar geriau.

Šiemet konkurso dalyvių laukia dvi nemenkos naujovės. Pirmą kartą neribojamas dalyvių vairavimo stažas ir pirmą kartą konkursas organizuojamas ne uždarose erdvėse, o miestų ir rajonų centrų pagrindinėse aikštėse, stengiantis renginį labiau priartinti prie dalyvių bei žiūrovų ir turint tikslą juos įtraukti į konkurso verpetą.

Iš viso bus surengti penki konkurso atrankos etapai, o renginio superfinalas, kuriame paaiškės konkurso nugalėtojas ir prizininkai, rugsėjo 29 d. 12.00 val. vyks Jonavoje, Sąjūdžio aikštėje.

Geriausio vairuotojo rinkimų finale dalyvaus po penkis atrankiniuose etapuose geriausiai pasirodžiusius pretendentus į šį garbingą titulą ir po vieną geriausių rezultatų pasiekusią moterį iš kiekvieno etapo, jei daugiau dailiosios lyties atstovių nepaklius į geriausiųjų penketukus.

Konkurso nugalėtojų ir prizininkų laukia ne tik įspūdingi prizai – Susisiekimo ministro ir Lietuvos žurnalistų autoklubo taurės, bet ir tokios praktiškos bei egzotiškos dovanos kaip kelionė į Ženevos automobilių saloną, duris atversiantį 2014 m. kovą, savaitgalis su naujausiu „Toyota“ automobiliu ir kitos.

Geriausio Lietuvos vairuotojo konkursą kartu su „Toyota“, Susisiekimo ministerija, šalies automobilių kelių direkcija ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ rengia Lietuvos žurnalistų autoklubas.

Registracija – iki rugsėjo 27-osios

Pirmasis atrankos etapas – pradinis vairuotojo žinių patikrinimas portale delfi.lt. Būsimo konkurso dalyviams keliama vienintelė sąlyga – atsakyti į kelis nesudėtingus žemiau pateikto testo klausimus. Iš teisingų atsakymų kompiuteris atrinks greičiausiai atsiuntusių teisingų atsakymų autorius, kurie bus pakviesti į regioninius atrankos etapus.

Dalyvių registracija tęsis iki rugsėjo 27-osios. Konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2013“ nuostatus galite skaityti paspaudę šią nuorodą.