Geriausiu Lietuvos boksininku išrinktas šilutiškis E. Skurdelis

Susumavus rezultatus, Lietuvos bokso federacijos Vykdomasis komitetas išrinko geriausius 2021 metų Lietuvos boksininkę ir boksininką, taip pat geriausius jaunuosius boksininkus, trenerį, teisėją ir bokso renginį. Geriausiu Lietuvos boksininku išrinktas, buvęs trenerio Vinco Murausko auklėtinis Edgaras Skurdelis.

2021 metai Lietuvos boksui buvo sėkmingi tarptautinėje arenoje. Įvairaus amžiaus Europos čempionatuose lietuviai iškovojo 4 medalius, o dviejuose pasaulio čempionatuose liko vos per žingsnį nuo prizininkų pakylos.

Geriausiu šių metų Lietuvos boksininku išrinktas E. Skurdelis. Pasaulio čempionate Lietuvos rinktinės lyderiu tapęs E. Skurdelis iškovojo tris pergales ir liko per žingsnį nuo medalio.

„Pasaulio čempionate užimta 5 vieta man yra didžiausias pasiekimas karjeroje. Prieš pasaulio čempionatą vykusiuose tarptautiniuose turnyruose sekėsi gan gerai, nors boksavausi sunkesnėje svorio kategorijoje. Pamačiau, kad tobulėju, tai suteikė dar daugiau motyvacijos ir treniruotėse įdėjau dar daugiau darbo. Iki pasaulio čempionato medalio pritrūko labai nedaug. Galėjo būti apdovanojimas, bet tą dieną susidėjo keletas neigiamų dalykų ir pralaimėjau lemiamą kovą. Pasaulio čempionate įgijau daug patirties, pasitikėjimo savo jėgomis, todėl kitais metais Europos čempionate sieksiu medalio. O pagrindinis mano tikslas – patekti į Paryžiaus olimpines žaidynes“, – sakė 2020 m. pavasarį vykusiame olimpiniame atrankos turnyre po kontraversiško teisėjų sprendimo be olimpinio kelialapio likęs E. Skurdelis.

Geriausiu 2021 metų Lietuvos bokso treneriu išrinktas G. Stonkutę ir šiuo metu E. Skurdelį treniruojantis Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Vidas Bružas. Geriausio teisėjo prizas atiteko Tokijo olimpinėse žaidynėse teisėjavusiam Gintarui Šniukštai. Geriausiu metų bokso renginiu pripažintas Marijampolės stadione vykęs tarpvalstybinis mačas tarp Lietuvos ir Danijos rinktinių, kurį organizavo Marijampolės bokso klubas „Nokautas“.