Gimnazijos šokėjai dovanojo pavasario koncertą

 

pirmoji gimnazijaŠilutės pirmoji gimnazija dar kartą nustebino ne tik savo gimnazistus, bet ir kitus miestelėnus – gegužės 16 dieną Šilutės kultūros ir pramogų centre surengė šokių kolektyvų „Viržytė“ ir „Atlaja“ koncertą.

Kultūros ir pramogų centre visus pasitiko atlikėjas Vygantas Stoškus su savo grupe, kuri muzikos ritmu ruošė minią pasirodymams. Scenoje užgesus šviesoms, renginį pradėjo „Jonvabalių šou“. Šis neįprastas savo spalvomis vaizdas užbūrė ne vieną salėje sėdėjusį žiūrovą, o sukurtą magiją išsklaidė tik vėl įsijungusios šviesos.

Tuo metu scenoje pirmieji pasirodė šokėjai – vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupės – „Viržytė“ ir „Atlaja“. Tai Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos ir Šilutės pirmosios gimnazijos šokėjai, paruošę net 21 šokį. Koncertui įpusėjus scenoje pasirodė Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojai Algirdas Gečas ir Vaida Galinskienė su duona rankose. Nulipę nuo scenos mokytojai padarė tai, ko turbūt dauguma net nesitikėjo – dalino duoną koncerto žiūrovams, o šie ją siuntė tiems, kam jos paragauti neteko.

Koncertas pasibaigė sveikinimais bei padėkos žodžiais žmogui, be kurio ši šventė net nebūtų įvykusi. Tai šokėjų vadovė ir koncerto „Saulės rato ritimai“ idėjos autorė Rita Kurpeikytė, jai talkinusios scenarijaus autorė I.Arlauskienė, vedėjus parengusi J.Ežerinskė, scenografė N.Matačiūtė.

Kitas mūsų šokėjų pasirodymas įvyks liepos mėnesį Vilniuje – pasaulio lietuvių dainų ir šokių šventėje.