Gimnazijos sportininkų darbą vainikavo sėkmė

 

sportas pirmoji_gimnazijaGegužės 8-ąją Šilutės pirmosios gimnazijos komanda patraukė Kėdainių link – tam, kad ir vėl, jau ne pirmąsyk nustebintų mus savo sportininkų pasiekimais. Ne pirmus metus Kėdainiuose vykstančiose Lietuvos moksleivių žaidynių kroso estafečių varžybose Šilutės pirmosios gimnazijos komanda nuskynė lauro lapus.

Tapti pirmaisiais respublikoje, visoje Lietuvoje – didelis, stiprus, ryžtingas ir tvirtas žingsnis priekin. Tad su tokia sėkme sveikiname Dominyką Šatkų, Emiliją Saudargaitę, Erestidą Bagdonaitę, Jokūbą Tubutį, Juliją Baciūtę, Justą Budriką, Kristiną Jašauskaitę ir Osvaldą Gusčių.

Gimnazistų tradicija – prieš 30 metų laimėto Laimutės Baikauskaitės, buvusios Šilutės pirmosios gimnazijos moksleivės, Seule sidabro medaliu padabinto ilgo ir sunkaus kelio tąsa. Kelio kuriuo, tikime, dar ilgai žingsniuos ir L.Baikauskaitės bendrakeleiviai – mūsų gimnazijos sportiškiausieji, sparčiausieji ir greičiausieji.

Gimnazistai už savo pasiekimus ir didžiulę pagalbą nuoširdžiai dėkoja mokytojams Linai Leikuvienei ir Vytautui Kirjanovui.