Gimnazistai minėjo Mokytojo dieną

pirmoji gimnazija_mokytoju.JPG_kopijaTarptautinę Mokytojo dieną ypatingą šventę savo mokyklos mokytojams rengia mokiniai. Šilutės pirmoji gimnazija tokią dieną irgi šventė, šių metų tema – „Gyvenimo kibirkštis“.

Ryte gimnazistai su šypsenomis, gėlėmis ir šventiška daina sveikino į mokyklą ateinančius mokytojus. Pirmosios pamokos vyko įprastai, o kitose pamokose mokytojus pakeitė abiturientai. Antrų, trečių ir ketvirtų klasių mokiniai „pavadavo“ mokytojus Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje, gimnazijai irgi kurį laiką „vadovavo“ abiturientai.

Tuo metu mokytojai gimnazijos bibliotekoje turėjo smagią pamoką su „Atėnų“ sporto klubo vadove Jūrate Gricevičiene. Mokytojų dienos kulminacija vyko aktų salėje, kur mokytojams buvo sukurta Olimpo kalno atmosfera. Čia susirinko visi gimnazijos dabartiniai ir buvę mokytojai, kurie stebėjo ir džiaugėsi mokinių dainomis ir šokiais bei aktyviai dalyvavo neįprastoje mokinių suplanuotoje pamokoje. Mokytojai rodė savo žinias spėdami patarles, estradinę muziką bei animacinių filmukų ištraukas. Gimnazistės Renalda Laukineitytė ir Greta Gelžinytė grojo pianinu, Greta Lozoraitytė – akordeonu, gimnazistai parengė poetinę ištrauką, dainavo ir šoko. Po renginio mokiniai džiaugėsi mokytojų šypsenomis.

Mieli mokytojai, gimnazijos mokiniai Jums linki kantrybės, džiaugsmo savo darbe ir kuo daugiau šypsenų. Dėkojame už Jūsų atsidavimą ir tegu Olimpo ugnies kibirkštys visada dega Jūsų širdyse ir uždega kiekvieną!