Gimnazistai – parodoje apie švento Jokūbo kelią

Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos skautai su mokytojomis Sandra Tamašauskiene ir Violeta Stoniene, lapkričio 10 dieną lankėsi LR Seime. Čia buvo pristatyta paroda „Gero kelio! Piligrimystė Šv. Jokūbo keliu”.

Iškilmingoje atidarymo šventėje dalyvavo ir kalbą sakė Švėkšnos parapijos klebonas Julius Meškauskas. Tarp visų parodos nuotraukų, gera buvo rasti ir mūsų žygeivių nuotrauką.

Šių mokyklų mokiniai nuolat, pėsčiomis arba dviračiais, dalyvauja Šilutės rajone jau 7 metus vykstančioje šv. Jokūbo kelio jaunimo estafetėje Šilutė-Švėkšna. Estafetės globėja – dr. Laima Andrikienė, piligrimų kelionę palaimina Šilutės bei Švėkšnos parapijų klebonai. Klebonas J. Meškauskas šiemet net surengė šv. Jokūbo festivalį Švėkšnoje. Estafetę nuolat remia Šilutės rajono savivaldybė, nes yra šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacijos narė.

Į parodą pakvietė LR Seimo Kultūros paveldo, Europos kultūros kelių ir šv. Jokūbo kelio grupės pirmininkė dr. Laima Andrikienė. Paroda rengiama kartu su Ispanijos Karalystės Ambasada Lietuvoje.
Pilni įspūdžių mokiniai ir mokytojai laukia pavasario, kai vėl galės judėti piligriminiu keliu.