Gimnazistai susitiko su giesmių autoriumi

zemaiciu naumiestis susitikimas su raudoniumiŽemaičių Naumiesčio gimnazijos I-IV klasių mokiniai susitiko su giesmių, dainų autoriumi ir atlikėju Arūnu Raudoniumi. Susitikimą organizavo tikybos mokytoja Virginija Rupainienė.

Popietės svečias šiltai ir sąmojingai bendravo su auditorija: papasakojo apie save, šeimą, darbą, gyvenimo kelią, teisingus ir klaidingus pasirinkimus.

Bendraujant susiformavo šiuo metu aktualūs klausimai: kur mokytis, ką dirbti, kas aš esu, kas su manim ne taip? Svečias pateikė šių dienų pavyzdžių iškeltiems klausimams, taip pat daug pavyzdžių iš savo šeimos gyvenimo.

Gyvenime viską pradėjęs nuo nulio, jis susirado nuostabią žmoną, užaugino 4 vaikus, prisipažino, jog turėjęs didelį verslą, bet jį nutraukė ir dabar dirba senelių globos namuose, mokosi.

Šis žmogus – gražus pavyzdys šiandieninėje visuomenėje, kurioje stokojama pagarbos ir sąžiningumo, rodantis teisingą kryptį jaunimui.

Atlikęs kelis kūrinius pritardamas sau gitara, svečias atsisveikino, o mokiniai džiaugėsi turėję galimybę susitikti su talentingu ir dvasingu žmogumi. Tai projekto „Savęs pažinimas – teisingų pasirinkimų garantas“ tęstinumas.