Gimnazistės domėjosi darbo perspektyva

jaunimas Darbo_birzojeJau tapo tradicija, kad Šilutės pirmosios gimnazijos pirmokės, vedamos mokytojos Nijolės Titienės, savo technologijų pamokų metu būreliais keliauja į Klaipėdos darbo biržos Šilutės padalinį.

Devintokės ir šįkart vyko sužinoti, kokios šiuo metu yra paklausios, ir priešingai – jau nebereikalingos profesijos mūsų apskrityje. Merginos pasidalino savo svajonėmis ir karjeros ketinimais, sužinojo, kaip sektųsi joms dirbti pasirinktoje srityje,  kokios galimos alternatyvos rasti dar geresnį ir geriau apmokamą darbą.

Sužinojome, kad mūsų mieste itin trūksta darbuotojų, turinčių profesinį išsilavinimą – padavėjų, virtuvės darbuotojų ir pan., o, pavyzdžiui, administratorių jau apstu. Dar išgirdome, kokių specialistų ir kvalifikuotų darbininkų ateities perspektyva nežada nieko gero, o kurių – atvirkščiai, prognozės geros ir tokių darbuotojų reikės dar daug.

Merginos dėkoja Danei Mongirdienei, vyriausiajai specialistei, supažindinusiai mus su įvairiomis profesijomis, ir džiaugiamės mokyklon pargabentu barometru!