Gimnazistės paroda – Vydūno gimtadieniui

gimnazistes parodaKovo 22-ąją minėjome Mažosios Lietuvos krašto šviesuolio – pedagogo, filosofo, mąstytojo ir rašytojo Vydūno gimtadienį. Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistai, minėdami šią dieną, jau antrus metus F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje visuomenei pristato savo kūrybą.

Šiemet atidaryta šios gimnazijos 3e mokinės Agnės Girulytės grafikos darbų paroda „Nuo taško iki sintezės“, kurią jaunoji dailininkė dedikuoja Vydūno 144-osioms gimimo metinėms.gimnazistes paroda su draugais

Ši paroda – vienas iš tradicinės Vydūno savaitės, rengiamos Šilutės Vydūno gimnazijos, renginių. Į parodos atidarymą atėjo Agnės bendramoksliai, draugai, pasveikindami ją ir čia susirinkusius savo atliekamais muzikiniais kūriniais.

Apie Agnės darbus kalbėjo jos dailės mokytoja Daliutė Montvydienė. Ji pabrėžė, kad mene reikalingas jausmas, idėjos, linijos, taškų, spalvų ieškojimai. Tai jaunoji menininkė iš tikrųjų jaučia, randa ir įgyvendina savo kūryboje. Mokytoja palinkėjo savo mokinei sėkmės ir nepaleisti įkvėpimo fėjos.

Ši paroda – jau antroji A.Girulytės kūrybos paroda, surengta viešojoje bibliotekoje. Pirmoji jos paroda taip pat buvo eksponuota viešosios bibliotekos Gardamo ir Žemaičių Naumiesčio filialuose. Šiuo metu veikiančią parodą kviečiame aplankyti iki balandžio 17 d.