Gimtadienį šventusi šilutiškė naują automobilį dovanų gavo vos už 31 eurą

 

loterija automobilis_dovana_Is_kaires_-_automobilio_OPEL_CORSA_laimetoja_Ramute_Micaviciene_desineje_-_OPEL_atstov_Jekaterina_GedgaudieneŠiemet dešimties metų jubiliejų švenčiantis Klaipėdoje įsikūręs prekybos centras „Banginis“ šilutiškei Ramutei Micavičienei 46-ojo gimtadienio proga įteikė pačią geriausią dovaną, kokios tik moteris galėjo tikėtis. Prekybos centre „Banginis“ rugpjūčio 1-ąją dieną startavo žaidimas, kurio metu galima laimėti iš viso net 10 naujutėlaičių automobilių – po vieną automobilį kas mėnesį.

„Iki šiol sunku patikėti, kad būtent aš esu rugpjūčio mėnesio laimingoji, nes man niekada nesisekė loterijose. Kai pasakiau dukroms, jos irgi nepatikėjo, sakė, tik nesakyk jokių bankų kodų ir kitų duomenų, o vyras juokėsi ir protino mane, kad šiandien ne balandžio 1-oji“, – pasakoja R. Micavičienė.

Moteris džiaugiasi, kad automobilį laimėjo pačiu laiku, nes turimas beveik 20 metų „Volkswagen Bora“ jau pradėjo rūdyti ir su vyru buvo aptarusi, kad reikia pradėti taupyti kitam automobiliui. „Žinoma, naujo tikrai nebūtume įpirkę, tad šis laimėjimas labai laiku ir vietoje. Automobilis man būtinai reikalingas, juo važinėju kiekvieną dieną – vežu į darželį sūnų, lankau prie Klaipėdos gyvenančias suaugusias dukras“, – pasakoja šilutiškė.

Moteris jau dvidešimt metų dirba odontologijos kabinete padėjėja, o vyras dirba užsienyje, į namus grįžta tik kartą per mėnesį, tad automobilis labiausiai reikalingas būtent jai.

R. Micavičienė pasakoja, kad prekybos centre „Banginis“ lankosi gana dažnai, įprastai – „Senukų“ parduotuvėje, kai prireikia remonto bei statybinių medžiagų. „Šilutėje taip pat galima įsigyti statybinių bei kitų būtiniausių daiktų namams atnaujinti, bet „Banginyje“ pasirinkimas gerokai didesnis. Ir tą lemtingą kartą pirkome šviestuvą remontuojamam kambariui. Ilgai visur ieškojome tokio, kuris patiktų, ir radome būtent „Banginyje“. Apsipirkome už 31 Eur ir pardavėja pasiūlė užpildyti žaidimo anketą. Labai skubėjome, dar mintyse svarsčiau – ar pildyti, juk niekad nieko nelaimiu, bet užpildžiau“, – prisimena džiaugsmu spinduliuojanti moteris.

„Toks sutapimas netikėtas ir labai džiaugsmingas mums visiems. Atsitiktiniu atrankos būdu iš beveik 45 tūkst. rugpjūčio mėnesį žaidime dalyvavusių anketų profesionali audito kompanija ištraukė laimėtoją. Moterį informavome rugsėjo 4-ąją. Anketoje, kurią pildo žaidime norintys dalyvaujauti asmenys, neprašoma nurodyti gimimo datos, todėl negalėjome įtarti, kad moteris būtent tą dieną švenčia savo gimtadienį ir pradžiuginsime ją dvigubai“, – pasakoja prekybos centrą „Banginis“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros departamento vadovė Ieva Goštautaitė – Gedutė.

Norint dalyvauti didžiajame 10 metų gimtadienio žaidime, reikia prekybos centre „Banginis“ išleisti vos 10 Eur, užpildyti kasoje gautą žaidimo anketą bei įmesti ją į vieną iš prekybos centre esančių urnų. Žaidimo dalyviai gali laimėti vieną iš 10-ies dovanojamų automobilių OPEL CORSA (žaidime nedalyvauja MAXIMA BAZĖ XXX pirkimo kvitai).

„Nors gyvenime įprasta, kad dovanos įteikiamos jubiliatams, mes norime švęsti drauge su visais klaipėdiečiais, padėkoti „Banginio“ lankytojams už 10 ištikimų metų drauge ir jų namuose sukurti ne mažesnę šventę. O dovanos yra tikrai vertingos ir ypatingo“, – džiaugėsi I. Goštautaitė-Gedutė.

R. Micavičienė – pirmoji Klaipėdos prekybos centro „Banginis“ žaidime laimėjusi automobilį OPEL CORSA. Per artimiausius mėnesius bus padovanoti dar 9 tokie patys automobiliai.

2008–aisiais metais duris atvėrusiame prekybos centre „Banginis“ jau apsilankė beveik 40 mln. lankytojų. „Banginyje“ šiuo metu veikia 34 prekybos ir paslaugų įmonės. Būtent šiame prekybos centre rugpjūčio pabaigoje duris atvėrė pirmoji Klaipėdoje Lenkijos mažų kainų operatoriaus parduotuvė PEPCO.