„Gintarėlyje“ susirinko šauniausi būsimieji pirmokai

pirmoku konkursasJau septintą kartą Šilutės lopšelyje – darželyje „Gintarėlis“ surengta tradicinė šventė – konkursas „Šauniausias būsimasis pirmokas“. Šiuo renginiu siekiama skatinti vaikų meninės saviraiškos poreikį, lavinti kūrybiškumą, skatinti pasitikėjimą savo gebėjimais, suteikti džiugių emocijų. Šiemet renginys skirtas pasakų temai „Mes iš pasakų atėję…“

Konkursas šurmuliavo dvi dienas, į jį susirinko 13 komandų iš viso rajono, kurias sudarė pedagogas ir trys būsimieji pirmokai.

Mažieji konkursui parengė prisistatymus su įvairiais pasakų personažais. Vaikams teko atlikti komandines gimtosios kalbos, logines ir kūrybines užduotis, o kad šaunieji priešmokyklinukai mąstydami nepavargtų, juos linksmino į šventę užsukusi Ožkytė (pedagogė Loreta Vilkienė), Katinas Pūkis (auklėtoja Diana Tubutienė), strazdanotoji Pepė (muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė), atvykusi vasaros atostogų į Rūgpienių kaimą pas Bobutę ir Dieduką (auklėtojos Rūta Juškevičienė ir Nijolė Daugirdienė). „Gintarėlio“ teatro grupė padovanojo nuotaikingą spektaklį „Atsikrausto kiaulė“.

Vertinimo komisija išrinko šauniausiai pasirodžiusias bendrojo lavinimo mokyklų priešmokyklinio ugdymo komandas.

Linksmiausiais pripažinti Žemaičių Naumiesčio darželio – mokyklos ir „Gintarėlio“, originaliausiais – Vainuto vidurinės mokyklos Bikavėnų skyriaus ir „Žibutės“ vaikų darželio, o sumaniausiais – Usėnų pagrindinės mokyklos ir „Raudonkepuraitės“ priešmokyklinukai. Jiems įteikti Švietimo skyriaus padėkos raštai, visi šventės dalyviai apdovanoti rėmėjų – UAB „Egmina“, AB „Žemaitijos pienas“, UAB „Pušelė“, DnB banko įsteigtais prizais.